• Главная
  • На Київщині пройде княжий кінний турнір
Новости компаний
13:02, 27 августа

На Київщині пройде княжий кінний турнір

Новости компаний

28 і 29 серпня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде кінно-трюкове шоу «Княжа дружина». На гостей чекають кінні шоу, показові виступи з давніх бойових мистецтв, слов'янські розваги, майстер-класи, катання на конях, смачні страви ... І все це в справжньому, живому середньовічному місті!

Наближаються останні вихідні цього літа, а попереду - День знань і початок нового навчального року. Найкращий спосіб провести ці дні - це дізнатися багато нового і зробити власні відкриття, здійснивши подорож у часі на тисячу років назад, у добу Київської Русі. Для цього потрібно приїхати до Князівства Київська Русь. Адже тут відтворюється Київ V - XIІІ століть в повному масштабі на основі знань сучасної науки, а також відроджується атмосфера і дух тої епохи.

Гості Князівства побачать, яким насправді було життя в Київській Русі, прогуляються старовинними вуличками, почують живу мову наших пращурів, що звучатиме під час деяких дійств. Дізнатися більше про життя давніх русичів можна, відвідавши майстер-класи, музеї та експозиції.

Тільки тут гості побачать одне з див не лише Древнього Києва, а й усієї сучасної України  унікальних коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. До цих прекрасних скакунівможна підійти, погладити, сфотографуватися з ними, а також проїхатися на них верхи або в екіпажі.

Ці унікальні коні будуть рівноправними учасниками цікавої розважальної програми, що присвячена стародавнім бойовим мистецтвам. У тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами ці прекрасні тварини вразять глядачів віртуозним виконаннямзапаморочливих трюків.

Гостей Древнього Київ чекають показові виступи з верхової стрільби з лука. Спортсмени покажуть свої вміння в таких напрямках, як класична стрільба, командна стрільба, метання сулиць.

Несподіваним сюрпризом для гостей Древнього Києва стануть кінно-трюкові постановки на історичну тематику, наповнені іскрометним гумором. Спостерігаючи за тим, що відбувається на великому ристалищі, відвідувачі побачать, які обладунки та зброювикористовували середньовічні лицарі в боях. А бажаючі зможуть вбратися у древню бойову амуніцію та відчути, як це  надіти на себе десятки кілограмів заліза.

Всі бажаючі можуть і самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (050) 385-06-14 та 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука. Долучіться до бойових традиційнаших пращурів!

Гості Князівства не просто спостерігатимуть за тим, що відбувається на сцені, але зможуть долучитися до дійства, до веселих давньослов’янських ігор, флеш-мобіві запальних хороводів.

У Древньому Києві кожен гість відчує себе повноправним мешканцем середньовічного міста. Тут можна приміряти історичні костюми часів Київської Русі, навчитися влучно стріляти з лука, метати ножі та карбувати монети за давньою технологією. В гостях у волхвинівідвідувачі скуштують трав'яних чаїв за забутими рецептами та доторкнуться до стародавніх таємних знань. А в середньовічній крамниці та на ярмарку майстрів  виберуть на пам'ять оригінальні сувеніри ручної роботи.

Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності.

Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищі, можна на Середньовічної кухні.

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

ДревнійКиїввідкриваєтьсяо 10:00,програмарозпочнетьсяблизько 13:30ітриватимеорієнтовнодо18:00.*Впрограмі можливізміни.

ВідвідуванняДревньогоКиєвавідбуваєтьсяздотриманнямвимогкарантинногорежиму.

ДревнійКиїврозташованийв45хвилинахїздивідКиєвасучасного-вКиївськійобласті,Обухівськомурайоні,с.Копачів.

Дістатисяможнанасвоєму автомобіліабогромадськимтранспортом.Розкладмаршрутокможнаподивитисянасайті«Обухівтранс»абонасайті«ПаркКиївськаРусь»врозділі«Контакти».

Цінаквитка:повнийквитокдлядорослого-200грн.,дляпенсіонерівістудентів-150грн.,длядітейшкільноговіку-80грн.,длядошкільнят-безкоштовно.

Детальнішенасайтіwww.parkkyivrus.com

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...