• Головна
  • Тату як мистецтво. Сучасні тенденції
Новини компаній
15:00, 1 липня 2021 р.

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції

Новини компаній
Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-1

Тату - це мистецтво на собі. Це найбільший вклад у своє самовідображення, світосприйняття.

В часи трендовості тату, у швидкому виборі малюнка і майстра, низької цінової політики - людина втрачає унікальність свого тіла й ексклюзивність зображення, а тату це насамперед "мистецтво на собі". Тому дуже помиляються всі хто вважає: "не сподобається - виведу лазером", бо зведення невдалого малюнка це довгий і вартісний, та не завжди успішний процес. І аби як "набитий партак" залишається на все життя.

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-2

Не шкодуйте свого часу на пошук лейтмотиву для тату, грошей на кваліфікованого майстра - перфекціоніста. Також треба звернути увагу на чистоту салону. І ще раз добре обміркуйте малюнок, бо тату лишається з вами назавжди.

Що модно? Модно все, все що ви бажаєте бачити на собі. Не модно копіювання чужих тату) беззупинні "самотні вовки", "квіточки без сенсу", "леви і скорпіони".... Краще покемон на попі - ніж метелик на куприку))

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-3

Які стилі - знову повертається в моду...як не дивно "трайбол", як данина 80х)))!

"Стимпанк", в мене дуже є багато нарисів цього напрямку, є і зколобаровані в українській архаїчний орнамент, на кшталт Марія Приймаченко.

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-4

"Леттеріннг" - поєднання каліграфії і готики. Леттерінг — це не шрифт. Леттерінг — єдині в своєму роді кілька букв, виготовлених (намальованих, вирізаних) для однієї конкретної тату.

"Трипільскій орнамент" - ярус архаїчності українця, трипільські лого графічні символи відносять до числа найдавніших на Землі, і що дивно люди підсвідомо обирають символи "вісімка - нескінченність, "дерево життя", "насіння".

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-5

"Скандинавський" - руни, нескінченне переплетення дракона і собакою чи оленем, валькнут, молот Тора, вігвізір.

"Треш-полька" - цей напрям виник в 70-х, і є авторським напрямком подружньої пари дизайнерів, цей стиль татуювання, який можна схарактеризувати як шалене поєднання реалізму, сюрреалізму і абстракції, виконання: в два кольори, шрифтове, колажне.

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-6

"Готична графіка" - мій улюблений напрямок, всі мої тату "набиті і не набиті", тільки в цьому стилі. Досить не розповсюджений в Україні, але досить привілейований в тату мистецтві, в таких малюнках всі деталі, навіть малопомітні, оброблені красиво і з особливою пристрастю. У готичних тату відсутні необроблені лінії, як правило, над вигаданими сюжетами, що змогли відбитися в історії людського роду, містичні сюжети і тонкі лінії.

"Українська вишиванка" - досить актуальне тату останні роки, думаю це пов'язано з війною, і бажанням українців і тих хто вважає себе громадянами України, до вшанування своєї приналежності себе до української нації.

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-7

"Патріотична символіка" - такі тату вибирають переважно військові, люди які захищали і захищають українську землю, від колаборантів. Це "шеврони", "стилізовані тризуби", "стяг", "козак".

"Аніме" - «анімація» - це японські мультфільми, які заворожують своїми барвами, оригінальним сюжетом і незвичайними героями. Армія шанувальників анімації постійно зростає, а разом з нею, все більш популярними стають виконані в стилі аніме тату. Перш ніж ви зупините свій вибір на одному з натільних малюнків в подібній тематиці, пропоную докладніше познайомитися з цим напрямком.

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-8

"Знаки зодіаку" - або рік по китайському гороскопу, це завжди актуально.

"Японський" - Японське тату-мистецтво визнано один з найкрасивіших і заплутаних в світі, тому можна очікувати що Японія пишається своєю спадщиною і досягненнями в цій галузі. Хоча історики не зовсім згодні з тим, коли саме в Японії почали робити татуювання, ми точно знаємо, що вони існують вже понад 2000 років.

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-9

Дійте - життя чекає на Вас, і змін!

Лунько Галина, власник тату студії

Тату як мистецтво. Сучасні тенденції, фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11,9
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...