• Головна
  • Леся Нікітюк за трансформації Києва
Партнерский материал
15:00, 4 червня 2021 р.

Леся Нікітюк за трансформації Києва

Партнерский материал

На правах реклами

Леся Нікітюк за трансформації Києва , фото-1

Можна не знати їхніх імен, але неможливо не помічати їх самих. Йдеться про так званих Урбазаврів — закинуті та занедбані локації у місті, такі собі монстри, на місці яких могли б бути круті, сучасні, зручні зони відпочинку та громадські простори. 

Урбаністи вже давно полюють на них і впевнені: подолати Урбазаврів та змінити на краще Київ можливо — потрібні лише готовність експериментували та прагнення до змін. Такої ж думки дотримується і бренд glo™, який вірить — поєднання значущої мети і фану робить будь-яку справу приємнішою та дає набагато більший результат, а рухаючись невеликими кроками, можна досягти великих змін. Тому бренд glo™ приєднався до ГО «Міські реформи», і разом вони створили новий проєкт — урбаністичну кампанію «Місто VS Урбазаври».

glo™ разом з ГО «Міські реформи» дослідили урбаністичну проблематику, поспілкувалися з локальними експертами та розглянули десятки локацій у Києві, Харкові та Одесі, щоб обрати по три простори, які найбільше відповідають завданням ініціативи. 

На всеукраїнському рівні команду змін очолила BIG HERO Леся Нікітюк—  найзавзятіша українка, яка не дасть спуску жодному Урбазавру. 

“Урбазаври реально задовбали! Люди хочуть жити в комфортному, сучасному середовищі, мати місце для відпочинку і розваг, зелені парки і класні вулиці. І ми маємо шанс змінити те, що не подобається: разом обрати три локації та задати тренд на трансформацію міст. Хочеш змін — вполюй Урбазаврів разом із нами!” 

А на рівні міст кампанію підтримали локальні інфлуенсери — CITY HEROES, кожен з яких очолив одну з команд полювання на Урбазаврів. 

Які локації пропонують поміняти у Києві в першу чергу? 

  • Креаторка візуального контенту Оля Чубата прагне трансформувати Брудозавра — покинуту арку на вул. Рейтарська.

Леся Нікітюк за трансформації Києва , фото-2

«Позитивні зміни мене дуже надихають. Тому, коли я познайомилась із проєктом «Місто VS Урбазаври», зрозуміла, що не можу пройти повз. Арка на Рейтарській — це, на перший погляд, просто занедбане і не дуже доглянуте місце, яке, здавалося б, вже нічого не врятує. Але ви бачили, яким може стати це місце? Ми з вами разом можемо зробити так, щоб ще одна локація улюбленого Києва стала знову красивою!».

  • Авторка проєкту «Шукай!» Юлія Бевзенко націлилася подолати Водозавра на узбережжі річки Либідь.
Леся Нікітюк за трансформації Києва , фото-3

«Цей проєкт відгукується мені своєю основною метою — робити Київ кращим. Я проводжу екскурсії по центру міста, але є і багато інших цікавих місць в Києві, які часто не так гарно реконструйовані. Саме тому я і обрала локацію, якій критично необхідне оновлення. Києву необхідна культурна децентралізація».

  • Засновниця блогу TheGorod Світлана Гривківська не може змиритися з існуванням Мостозавра під Гаванським мостом.

Леся Нікітюк за трансформації Києва , фото-4

«Я дуже люблю своє місто. Мій блог — це ода Києву. Наше місто просто прекрасне, гарне, неймовірне — але є і локації, які потребують реконструкції та реновації, більш ретельної роботи по догляду за ними. Цей проєкт за своєю суттю перегукується зі станом моєї душі, і я просто не могла пройти повз такого. Я люблю багато місць у місті, але особливі почуття маю до набережної біля Арт-причалу, місця швартування кораблів. Ця локація для мене особливо романтична, там я зустрічала світанки і проводжала заходи. Мені б дуже хотілося, щоб саме це місце трансформувалося і стало ще красивішим, щоб більше людей туди приїжджало помилуватися цими чудовими краєвидами річки».

Учасники кампанії мають змогу обрати у Києві одну локацію - Урбазавра, яку трансформують у сучасний, функціональний та комфортний міській простір. 

Подробиці щодо кампанії, а також механіки та правил голосування читайте на сайті Urban Transformation.   

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...