• Главная
  • Отримати досвід та набратися впевненості - дворазовий “фінансовий геній” рекомендує українським школярам не боятись перевірити свої сили
Новости компаний
15:00, 13 марта 2020 г.

Отримати досвід та набратися впевненості - дворазовий “фінансовий геній” рекомендує українським школярам не боятись перевірити свої сили

Новости компаний

Вже 7 років поспіль ПриватБанк спільно з платіжною системою Mastercard проводить всеукраїнську олімпіаду “Фінансовий геній”. Кожен школяр країни має можливість спробувати свої сили та довести, що розуміти світ фінансів та економіки це не лише “доросла” справа. 13-річний киянин Ігор Махиня вже двічі ставав призером конкурсу, у 2018-році Ігор переміг в середній віковій категорії, а 2019 року став бронзовим призером серед найстарших учасників олімпіади.

Ігоре, українська приказка говорить, що двічі в одну річку не війдеш, але тобі вдалося. Розкажи, як це було. Який з конкурсів був для тебе важчим? 

Перший раз брав участь просто з цікавості, спробувати свої сили. Тоді я був найстаршим у своїй категорії 10-12 років. Другого ж разу я змагався у старшій категорії, там вже конкуренція була на порядок вища, але стало набагато цікавіше. Складнішим, звичайно, був перший раз було складніше, бо я не знав, чого чекати і на що сподіватися. Наступного року в мене вже був певний досвід 

Після перемоги, які зміни у житті? Відчуваєш себе фінансовим генієм? 

Звісно приємно мати такий "титул". Диплом стоїть вдома на видному місці та нагадує мені, що головне ніколи не треба здаватися, а необхідно вірити в свої можливості. Я став набагато впевненішим, значно розширив своє коло власних інтересів. Конкурс дав мені зрозуміти на яке місце я можу претендувати не тільки у рамках рідної школи, району чи Києва, а і у рамках всієї України. 

Перед участю в конкурсі, що було основною мотивацією для тебе - грошовий приз, адже переможець окрім диплому отримував і кругленький чек, чи все ж розуміння та визнання власних можливостей? 

Про гроші, мабуть до самого фіналу, я навіть не думав. Спочатку було цікаво спробувати свої сили, потім стало цікаво підготувати проєкт, а вже на фіналі я зустрів багато однолітків з усієї країни, мені було цікаво з ними просто поспілкуватися. До останнього я не думав, що стану переможцем, було багато класних робіт у інших учасників. 

І все ж, раз олімпіада фінансова, то гроші тут важливий момент. На що витратив приз? 

Гроші я витратив на розвиток інших напрямів, відмінних від економіки, але не менш важливих: літній табір з вивчення англійської, гурток з олімпіадної фізики, зимову школу з інформаційних технологій. Я багато чим цікавлюся, і ця перемога дала мені можливість витрачати більше часу на це. Це круто. 

І наостанок, яке побажання для майбутніх учасників? 

Хочу побажати ніколи не боятися і не сумніватися у своїх силах. На фінал приїздять зовсім різні люди: з різних куточків України, з міст і селищ, з різних шкіл, з різними захопленнями і інтересами. Але усіх об'єднує бажання розвиватися, і якщо ви такі, я дуже рекомендую спробувати свої сили. 

На початку березня ЮніорБанк та Mastercard розпочали реєстрацію для участі в олімпіаді “Фінансовий геній - 2020”! Взяти участь можуть всі діти-власники картки Юніора, а зареєструватись досить просто за формою - https://juniorbank.com.ua/genius

За підсумками двох турів переможців визначатимуть у трьох вікових категоріях: 6-9 років, 10-13 років та 14-17 років. Вони отримають призи у розмірі від 10 000 до 50 000 гривень. 

Реєстрація триває до 31 березня 2020 року. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...