• Головна
  • Школа на Соломянці повністю перейшла на безготівкові розрахунки за дитяче харчування
Новини компаній
11:00, 11 лютого 2020 р.

Школа на Соломянці повністю перейшла на безготівкові розрахунки за дитяче харчування

Новини компаній

Нещодавно у спеціалізованій школі №7 ім. М.Т.Рильського реалізували популярний проект мультипрофільного харчування. Такий формат надає учням право вибору, дозволяє дітям на власний смак обрати страви з запропонованих у меню. Завдяки цьому сніданки стали не лише корисними й улюбленими,  але й безкоштовні для батьків. А ось як бути з обідами? На сьогодні їх оплачують батьки, що призводило до збору готівкових коштів вчителями чи батьками, що, звичайно, в сучасному світі є незручним та не практичним способом. Школа №7 ім. М.Т.Рильського стала першою школою Солом'янського району, яка розв'язала це питання за допомогою проекту ПриватБанку - Карта харчування.

Програма «Картка для харчування» допомагає дітям швидко та цікаво оплачувати свої шкільні обіди, а батькам – контролювати витрати своїх дітей та зручно зараховувати їм кишенькові гроші.

“Дана співпраця стала можливою завдяки підтримці адміністрації школи та ініціативи батьків, - говорить керівник напрямку “ЮніорБанк” від ПриватБанку у Києві Олена Костіна. - Особливі слова вдячності хочеться висловити організації “ПонтемUA”, що забезпечує харчування у школі. Сподіваємося, що таких шкіл ставатиме з кожним днем все більше, а цей проект прибере готівковий оборот коштів, звільнить час вчителів та зробить прозорим процес оплати харчування у всіх школах України”.

Нагадаємо, мультипрофільне харчування учнів — перший в Україні пілотний проект, який успішно впроваджується протягом останнього року. Харчування учнів здійснюється за принципом «шведського столу», що надає можливість дітям спробувати різні страви або обирати з кількох запропонованих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10,3
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...