VkjXTk0FaO-Q5gL6tJvxSxYrqRWv_O9qV94wM56zv1b-B_Pj6zY4rVl45l2yFQDGTOtXqnwfReuMYoXUPHMtW3WTgzC-y84y5vNBPUXJ4WGr0aFIRxIV0AelDpr4epwETjCdKnx4UhxLVhT1U1AECRk

Весна — ідеальний час для оновлення вашої рутини догляду за шкірою обличчя та випробування нових продуктів. Ця весна не стала виключенням та ринок заполонили нові продукти, які  здаються перспективними, обіцяють покращити вашу шкіру та надати їй свіжості та сяяння. У цій статті розповідаємо про трендові засоби та компоненти, які стали бестселерами у весняний час та приємно здивують вас результативністю.

Трендовий продукт № 1: набори для домашньої карбоксітерапії

Карбоксітерапія — це процедура, яка полягає у використанні вуглекислого газу (CO2) для коригування проблем зі шкірою та досягнення антивікового ефекту. Ще недавно пройти відповідний курс можна було в косметологічних кабінетах або медичних центрах. Але тепер ситуація змінилася, чимало брендів випустили набори, які дають змогу виконати її в домашніх умовах, замовити їх можна на сайті EVA. Суть домашньої процедури полягає в тому, що вуглекислий газ вводиться під шкіру за допомогою тонких голок. Це сприяє підвищенню кровообігу, стимулює вироблення колагену та сприяє видаленню токсинів. В результаті шкіра стає більш еластичною, гладенькою та сяйливою.

Перевагою домашньої карбоксітерапії є те, що виникає можливість виконати процедуру в зручний для вас час та отримати ефект не гірший, ніж в салоні. Однак перед використанням будь-яких процедур слід консультуватися з дерматологом або косметологом, особливо якщо у вас є які-небудь медичні проблеми чи шкірні захворювання, дотримуватися інструкції виробника.

jAvj6HgLVX1lKuek_PcPL6cD_kL0L0G2u_eqEm502jsScNBTOK7aD_hnJSYzinTvLdVkqa_jFFC07UfUHuI3vM2NKM_lc1HcqE2IE8QCYuazJOKuYbCP7LcL1Ryrsgsc7g8dnPU-LgME-FK_cb2cnrw

Трендовий продукт № 2: пілінги для обличчя з натуральними ферментами

Ферментні пілінги діють дуже м’яко та делікатно, що робить їх ідеальними для людей з чутливою шкірою. Вони рідко спричиняють подразнення та підходять для використання навіть у період активного сонця. Ферменти, зокрема, папаїн з папаї, бромелін з ананаса або альфа-гідроксі кислоти (AHA) з фруктів, допомагають руйнувати зв’язки між відмерлими клітинами шкіри, сприяючи їх відлущуванню. Це допомагає зробити шкіру більш гладенькою та свіжою.

Велика кількість вітамінів, антиоксидантів та інших корисних речовин у фруктових ферментах допомагає покращити зволоження та живлення шкіри, що особливо важливо в період переходу від зими до весни, коли шкіра потребує додаткового догляду. Також ферментні пілінги стимулюють обмінні процеси у шкірі, сприяючи виробленню колагену та еластину. Це допомагає покращити тонус шкіри та зменшити ознаки старіння.

wR5np4_czFNzmoXcHW2jXaWR_pATi-5shIROJSGH61Eq6TcF0nYGJfB7XP9bWlr3pJ9gbw50t-Fe69mJt_-jV_rqGof7nD8jVTw_g0sc9EJwpbwu5eZkk9W5q5E85_RgB2tz1-XnTKIe7urkFKPiX4U

Трендовий продукт № 3: креми для обличчя з бакучіолом

Бакучіол є природним фітостеролом, який отримують з рослин, зокрема, платана та дерева айви. Він вважається новим антивіковим бестселером. Компонент стимулює вироблення колагену в шкірі,  допомагає зменшити зморшки та покращити її еластичність. Результати деяких наукових досліджень продемонстрували, що бакучіол може надавати захисту від ультрафіолетових променів, допомагаючи запобігти пошкодженню шкіри агресивним випромінюванням.

Трендовий продукт № 4: дренувальні тонери з кофеїном

Кофеїн має властивість стимулювати кровообіг, що допомагає зменшити набряклість. Використання дренувального тонеру з кофеїном може сприяти виведенню зайвої рідини та поліпшити стан шкіри. Також цей компонент звужує кровоносні судини, зменшує видимість темних кіл під очима.

Кофеїн є потужним антиоксидантом, який допомагає захистити шкіру від вільних радикалів та шкідливого впливу зовнішнього середовища. Використання дренувального тонеру з кофеїном покращує захист шкіри від пошкоджень вільними радикалами, сприяє її швидшому відновленню.

cW0T2F0sBm0FmYgLi-re3NDkONSIsga5hSCQQEzr9nt8uRVY8mcZWdcpDqHxBqjBSQK2H-0TecO4Y8gt96SCLORI9l4WwjSBDBVwMIoj9OU7UxFuqjxhvtoBFWH0RYOV306GkBJjc-D1auPAvk_kXD4

Трендовий продукт № 5: сироватка для обличчя з полінуклеотидами

Полінуклеотиди — це молекули, які складаються з послідовностей нуклеотидів, зокрема, ДНК або РНК, вони можуть справляти декілька важливих ефектів на шкіру. Ці компоненти здатні стимулювати клітинний метаболізм та регенерацію шкіри, зменшити зморшки та пігментацію. Науково доведено, що вони мають антиоксидантні властивості, допомагають захистити шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів, ультрафіолетового випромінювання, забрудненого повітря.

Отже, в цій добірці продуктів для догляду за обличчям є різноманітні засоби, спрямовані на поліпшення стану шкіри та збереження її здоров’я та краси. Вони можуть стимулювати клітинне відновлення, зменшення набряклості та підвищувати захист від шкідливих зовнішніх чинників. Не бійтеся експериментувати, урізноманітнюйте вашу б’юті-рутину та будьте неперевершеними в усіх проявах!