Житлові квартали багатоповерхівок, ресторани, приватні будинки, різні компанії – всі накопичують відходи, які потрібно вивозити. Регулярний вивіз побутового сміття в Києві дозволяє підтримувати чистоту вулиць. У цьому питанні важлива систематичність та професіоналізм, які забезпечуються компанією «Санрайз Рециклінг» (Київ). Компанія виконує широкий спектр обов'язків щодо збереження чистоти оточення та обслуговує юридичних та фізичних клієнтів.

Вивіз побутового сміття Київ

Переваги звернення до компанії з вивезення побутового сміття Sunrise Recycling (Київ)

Компанія «Санрайз Рециклінг» знаходиться за адресою м. Київ, вул. Острівна, 16 пропонує широкий перелік послуг з вивезення сміття: будівельного, промислового, великогабаритного, сезонного. Також є послуги спецтехніки: екскаватора, самоскида, автовишки. Для організації відходів та їх підготовки до вивезення пропонується оренда контейнерів. Клієнтам пропонуються такі переваги співробітництва:

 • Наявність документального дозволу на вивіз сміття у спеціально відведені місця;
 • Автопарк техніки, що дозволяє впоратися із замовленнями будь-якої складності;
 • Цілодобова робота;
 • Виконання замовлення у зручний для клієнта час;
 • Різноманітність тарифів, що дозволяють підібрати оптимальний;
 • Конкурентні ціни;

Вивезення побутового сміття у Києві проводиться як систематично, так і одноразово.

Замовлення вивезення сміття

Якщо вам потрібне професійне обслуговування з вивезення відходів, звертайтесь до компанії Sunrise Recycling за адресою: м. Київ, вул. Острівна, 16:

 • Замовити можна: онлайн, перейшовши на відповідну форму на сайті, відвідавши офіс або зателефонувавши менеджеру у зручний час;
 • Після формування заявки уточнюються деталі: графік, необхідність систематичного обслуговування;
 • Підбір транспорту. Автопарк спецтехніки має: «Газель», самоскид та інші автомобілі;
 • Укладання договору, в якому зазначається інформація про виконання робіт, дані клієнта;
 • Виконання замовлення;

Обслуговування проводиться в обумовлені терміни без порушення графіка.

Вивіз побутового сміття Київ

Чому нам можна довірити вивезення відходів?

Відповідальний підхід до роботи, якість та задоволення побажань клієнта – те, що гарантується. Штат кваліфікованих співробітників та наявність спецтехніки дозволяють оперативно справлятися із заявками. Крім побутових відходів, можна замовити утилізацію інших типів сміття. Цілодобовий графік обслуговування пропонує підібрати комфортний час для замовника. За бажання можна скористатися додатковими послугами: вивезення старої техніки, проведення земляних робіт, утилізація шкідливих відходів.

Ціна вивозу побутового сміття у Києві формується на підставі діючих тарифів, та не змінюється під час виконання замовлення. Для оформлення заявки потрібно надати: адресу, за якою проводитимуться роботи, вказати особливості відходів (вага, вид, рівень небезпеки), підходящий час, інформацію про клієнта.

Також потрібно сказати, бажаєте ви замовити регулярне обслуговування або вас цікавить одноразовий вивіз. Після уточнення цих критеріїв менеджер компанії «Санрайз Рециклінг» (Київ) проведе розрахунок, сформувавши остаточну вартість. Вона прописується в договорі, як і умови співробітництва. Після перевірки документів клієнт підписує договір, і ми починаємо виконувати роботу.

Вивіз побутових відходів – популярна послуга, дозволяє зберігати чистоту довкілля та не порушувати закон. Довіривши цю роботу нам, вам не доведеться сумніватися в професійності її виконання.