Як купити квартиру молодій сім'ї без грошей ? Всі діти стають дорослими, будують серйозні плани на життя, обзаводяться сім'єю і, звичайно ж, потребують власного житла. Як же молодій сім'ї вирішити проблему з придбанням власної квартири найкращим чином? Варіантів, які пропонує продаж квартир львів є декілька.

Наявність достатньої кількості коштів на купівлю одно -, двох -, трьох - і т. д. кімнатної квартири запросто вирішує всі квартирні питання. У цьому випадку купуєте газету «оголошення», або ж заходите на будь-який сайт, що спеціалізується на продажі нерухомості. Тут є всі можливості вибрати найбільш прийнятний варіант житла. Далі стандартна процедура – договір з ріелтором, або ж самостійна купівля квартири.

Але що робити, коли коштів недостатньо, як купити квартиру в іпотеку?

1. Іпотека

На виручку приходить іпотечне кредитування. Такий кредит видається банком на досить тривалий час, а його заставою, як правило, виступає придбана нерухомість. Недоліком такого виду кредитування, є значна переплата фактичної суми вартості житла. Але бувають випадки, коли іпотека – єдина можливість обзавестися власним гніздечком. Варто також зауважити, що у Львові є банки, які пропонують свої іпотечні програми.

2. Кредит

Цей звичайний вид кредиту видається будь-яким банком, який займається кредитуванням фізичних осіб. Цей варіант відмінно підходить, якщо вже є яка-небудь нерухомість, яку плануєте виставити на продаж з метою отримання частини коштів на придбання нового житла. Оскільки сума кредиту значна, то буде потрібна наявність поручителів. Наявність поручителів багато в чому буде впливати на рішення банку про надання вам кредиту.

В цілому, покупка квартири – справа непроста для молодої сім'ї, а у новобудові – ще складніше. Купівля нового житла супроводжується паперовою тяганиною, яка при купівлі вторинного житла відсутня (найчастіше документи на продаж такої квартири вже давно оформлені). При купівлі новозбудованого житла, як правило, маєте справу з документацією, яка надається будівельною компанією по завершенні будівництва. Бажання придбати квартиру в будинку, будівництво якого ще не завершено, супроводжується певним ризиком, а тому допомога професіоналів не завадить.

Грамотний фахівець допоможе уникнути стомлюючих паперових процедур та уточнення фактичних даних по обраному житлу. Різноманітність оголошень рекламного характеру про різні послуги купівлі-продажу квартир не повинні вводити в оману. Перевагу завжди необхідно віддавати перевіреним компаніям, які мають великий стаж роботи на ринку нерухомості та хорошу репутацію.