Реклама
12:29, 29 грудня 2015 р.

Реєстр єдр

Реклама

Реєстр ЄДР — це ключовий елемент національного інформаційного ресурсу України, який включає дані про всіх фізичних та юридичних осіб зареєстрованих на території країни.

Пошук в ЄДР дає змогу перевірити присутність будь-якого суб'єкта господарювання в реєстрі та отримати базову частку інформації по данному суб'єкту. А саме:

1. По юридичним особам — ідентифікаційний код юридичної особи, її повне або скорочене найменування, місцезнаходження, ПІБ керівника, контакти, місцезнаходження реєстраційної справи, назва і дата проведення останньої реєстраційної справи або дані про місцезнаходження юридичної особи в процессі припинення підприємницької діяльності.

2. По фізичним особам (підприємцям) — ПІБ, контактний телефон, місцезнаходження реєстраційної справи, дата і назва останньої реєстраційної дії, данні щодо ведення підприємницької діяльності, або її припинення.

Для того, щоб отримати ті чи інші відомості, немає нагальої потреби звертатися особисто до ЄДР, отримувати власний електронний цифровий підпис або відвідувати відповідні установи. Достатньо лише відкрити веб-ресурс youcontrol.com.ua. ЄДР пошук, тут відбувається швидко і максимально зручно для користувача, а вся інформація видається в електронному режимі.

Критерії пошуку в youcontrol.com.ua

Пошук в ЄДР відбувається згідно таких критеріїв:
1. Для пошуку юридичних осіб, необхідно ввести її назву, а також ідентифікаційний код.
2. Для пошуку фізичної особи (підприємця), необхідно ввести її ПІБ, реквізити паспорту, а також реєстраційні данні платника податків.

Особливості роботи ресурсу  youcontrol.com.ua

1. Для максимального захисту системи, перед кожним запитом є необхідність вводити спеціальний текст, який  формується випадково за допомогою ресурсу reCAPTCHA;
2. Система має спеціальні налаштування для людей з певним обмеженням зору;
3. Система передбачає обмежену кількість сторінок та число результатів пошуку, які задаються з однієї IP-адреси. Це необхідно для того, щоб запобігти перевантаженню баз інформації, великою кількістю запитів;
4. В залежності від потреби користувача, система може надати розширений, базовий або вибірковий витяг.

Варто зазначити, що формування готового запиту, як правило відбувається за дуже короткий період часу –  до 15 секунд. Однак, якщо веб-ресурсом одночасно користується занадто велике число користувачів, відбувається навантаження на систему, через що час отримання запиту може значно збільшитися - до 5 хвилин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...