«Всі разом – за сім’ю!» - тематичний фестиваль у Києві

16 травня у київському парку імені Тараса Шевченка відбувся тематичний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» Головне кредо заходу – «Є родина – міцна країна».

Ще до початку свята у парк почали сходилися люди. Переважно це матусі з дітками та серйозні чоловіки з колясками. Відчуваючи свободу руху і дії, невтомні малюки відразу завзято бралися вивчати територію і наводити свій лад. Вони діловито розходжували по сцені, поправляли плакати та перевіряли на міцність локації. Енергійна музика додавала їм настрою, а щирі посмішки організаторів – упевненості.

«Сонце нам сяє… Сонце нас єднає…» – слова пісні, яка вже з перших хвилин перебування у парку налаштовувала на хвилю єдності. Адже головна мета свята – єдиний погляд на теперішнє і майбутнє, у якому є міцна, сильна, щаслива родина.

Про сімейні цінності

О 12.00 свято офіційно стартувало. На сцену вийшов керівник оргкомітету фесту Руслан Кухарчук. Він привітав усіх гостей та висловив вдячність за те, що вони знайшли час приєднатися до такого важливого заходу: «Сьогодні ми святкуємо Міжнародний день сім’ї, а також Тиждень Подружжя – одні з найважливіших свят для кожної людини, для кожного українця. Ми всі разом – за сім’ю, за щаслива майбутнє в Україні».

Після привітання на сцену вийшли ведучі денної концертної програми – яскрава життєрадісна Катя та енергійний веселий Марк. Протягом кількох годин вони активно співпрацювали з публікою, жартували та створювали для глядачів приємну атмосферу.

Першими, хто потішив учасників сімейного фесту своїм співом, були Даббі й Кетрін. Перед виконанням музичної композиції, Даббі розповів глядачам історію створення пісні: «Мені довелося побувати в зоні АТО. Там я спілкувався з багатьма людьми і на моє запитання «Чи хотіли би помстися ворогу?», вони відповідали: «Ні. Єдине, що нам потрібно – це мир і любов». І тоді я замислився, а де ж взяти ту любов? Адже людина за своєю сутністю зла. Можливо, небо – джерело вічної мудрості – нам скаже, де шукати відповідь на моє запитання».

«У світі розчарувань, поневірянь і болю,

Все що мені для щастя так треба,

Знати, що Бог завжди зі мною,

Бог завжди зі мною».

Лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Геращенко виконала для гостей ліричну композицію, співаючи «ти і я – сила притягання, кожна мить, ніби метелики в середині». Незрівнянний Славко Святинчук потішив виконанням своїх ліричних пісень.

Продовжила сімейний фест переможниця 5-го тижня «Х-фактор онлайн» та керівник вокального проекту Time of changes, Cover.fm 2013 у рамках радіо «Європа плюс» чарівна Юлія Бертеньєва.

Денний блок фестивалю був також сповненим цікавими і пізнавальними лекціями. Заняття «Види і мови кохання» - від голови організації «Територія відповідальності» Антона Калганова. Під час лекції «Сімейний щасливий союз реальний» продюсер Яна Нетікова обговорила з відпочиваючими важливі моменти, на які необхідно звертати увагу під час побудови шлюбу.

Лекція на тему «Шість характеристик щасливої сім'ї» від незрівнянних та позитивних Юрія та Тетяни Соколовських розкрила слухачам таємницю щасливого шлюбу. «Усе значно простіше, ніж ви могли собі уявляти. Просто подеколи нам бракує терпіння, щоб осягнути зовсім прості істини», – запевнили Юрій та Тетяна.

Своєю чергою керівник Всеукраїнської лінії допомоги вагітним у кризовій ситуації Василь Зіняк мовив: «У шлюбі все має гармонічно поєднуватися: і любов, і секс, і народження дітей. Ці речі нерозривні, вони доповнюють один одного». І розповів про кричущі масштаби абортів в Україні.

Голова Всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини», член Європейського інституту сімейної освіти (IEEF/EIFLE) Геня Самборська прочитала лекцію на тему «Шлюб і прокреація». «Будинок зводять на фундаменті, оскільки це є правильною основою. Закладання фундаменту – це ціль, заради якої ви берете шлюб: жінка для того, щоби зробити чоловіка щасливим і кращим;чоловік, для того, щоби зробити жінку щасливою і кращою. Не інакше» – пояснила спікер.

Після курсу лекцій, трійка запальних клоунів Степан, Боня та Вишенька влаштували справжнє дитяче свято. Були задіяні навіть дуже сором’язливі та маленькі гості свята. Ніхто не залишився поза увагою та без добрячої порції радості, а шоу «Трюки науки» у виконанні хіміка-чарівника, під час якого вода перетворювалася на сніг, а кулька магічним чином зменшувалася, а потім збільшувалася, нікого не залишило байдужим. Також для маленьких поціновувачів мистецтва за участі лісових жителів була продемонстрована казка «Таємниця справжньої любові». Завершився денний блок сімейного фесту флешмобом «Створений любити» та поїданням морозива, яке отримували всі діти.

Не дивлячись на різноманіття конкурсів, лекцій та концертних номерів, як і дорослі, так і маленькі учасники сімейного фестивалю мали нагоду зайнятися творчістю, довідатися цікаву та пізнавальну інформацію, або ж зайнятися спортом. Також подружні пари мали можливість звернутися до кваліфікованих спеціалістів за безкоштовною допомогою з приводу сімейних непорозумінь та конфліктних ситуацій.

Мирна хода

О 15.00 почався денний блок фестивалю – на Хрещатику, біля будівлі КМДА. Першим пунктом – танцювальний флешмоб. Дякуючи хореографу Олексію Куцику, всі вмить стали танцюристами. А завдяки харизмі та енергії ведучого Олександра Джусупова, гості справилися із танцювальним завданням на сто відсотків.

О 15. 30 на центральній вулиці міста розпочався парад сімей. Подружжя і діти йшли колоною Хрещатиком і Бульваром Шевченка. При цьому проголошували гасла «Всі разом – за сім’ю!», «Тато, мама, я – щаслива сім’я», «Природна родина – здорова Україна», «Є родина – міцна країна». Учасники ходи змушували зупинятися простих перехожих – прислухатися, придивлятися і долучатися.

Хода завершилася в парку імені Тараса Шевченка. Тут стартувала друга частина свята – концерт і нагородження сімей.

«Всі разом прагнем однієї мети!»

Ведучими вечірньої програми стали незрівнянна і вишукана Тетяна Градських та запальний і позитивний Олександр Джусупов. Завдяки їх професійній майстерності та щирості гості свята відчували себе, дійсно, однією великою і дружньою родиною.

Конкурси, музичні та танцювальні номери цього вечора вражали та спонукали учасників фесту до руху. Дитячий колектив Alice White виконав чуттєву композицію, яку вони присвятили всім матусям. «Мамо, будь завжди зі мною поруч. Мамо, мені більш нічого і не треба…».

Елегантний Роман Ващук та чарівна Оксамита виконали офіційний гімн сімейного фесту «Всі разом – за сім’ю». «Сімейні цінності мають бути державними цінностями!», – підкреслили виконавці.

Протоієрей УПЦ Андрій Дудченко благословив всіх, хто зібрався у парку. «Сім’я – це початок раю на землі, це його залишок ній. Після вигнання із раю люди позбулися всього, що мали, але в них залишилася сім’я!», – пояснив отець Андрій. Після чого Юлія Джусупова виконала дві композиції. Одна з яких «Любіть Україну». «Велике щастя жити у великій, дружній родині!», – наголосила виконавиця.

Серед учасників сімейного фестивалю були й люди, які повернулися із зони АТО. Вони теж долучилися до свята і мали слово. Капелан третього полка Кіровоградського спецназу Володимир Савішев підтвердив думку своїх попередників, що сім’я – це, дійсно, найбільша цінність. «Коли військовий іде на бойове завдання, він розуміє, що може не повернутися живим. Тому перше, що він робить, прийшовши вцілілим – телефонує рідним і близьким, своїй родині», – поділився переживаннями чоловік.

Багаторічний пастор київської церкви «Хіллсонг» Євгеній Касевич під час свого слова зауважив, що завжди потрібно залишатися чесним із собою, бо рано чи пізно за всі гріхи доведеться відповідати, і наголосив: «Сім’я – це те, з чого все починається».

Сабіна Абас, учениця школи Alice White, потішила слухачів композицією на китайській мові. Хореографічна група j.c.dance виконала запальний танець «Перлина Україна», а театральна група «Імпульс» подарувала глядачам частинку свого серця, виконавши танець жестів. Також глядачів знову потішили Роман Ващук, R&B виконавець Хімік, співачка з групи Born Twise Ірина Гусениця і заслужена артистка України Марина Одольська.

Але головними булі сім’ї – молоді, літні, багатодітні, особливі. Їм давали слово, їх запрошували на сцену, їх нагороджували і дякували. Серед таких родина пораненого офіцера з зони бойових дій Володимира Лагути, який з дружиною і двома дітей спеціально приїхав до Києва, щоб побувати на фестивалі «Всі разом – за сім’ю».

На завершення вечірньої концертної програми Руслан Кухарчук зачитав Резолюцію всеукраїнського фестивалю «Всі разом – за сім’ю!». 

Завершився сімейний фестиваль виступом фольклорного колективу «Воанергес».

Соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» відбувається в рамках святкування Дня сім’ї (15 травня) і Міжнародного тижня подружжя (15-22 травня). В організації заходу беруть участь учасники альянсу «Україна за сім’ю».

Фестивалю наддали допомогу: компанія IDS, компанія "Рудь", житловий комплекс "Європейське місто", підприємець Вадим Столар, компанія РТМ.

Інформаційна підтримка: www.44.ua, www.InVictory.com, www.VseNovosti.info

BTS_8737BTS_8914BTS_8970BTS_8998BTS_9062

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Власть
В Киеве собираются поднять тарифы на холодную воду и водоотведение на 17, 2 %. Об этом сообщили в КП «Киевводоканал». Отмечается, что на сегодня тариф на холодную воду и водоотвод (с использованием внутридомовых систем) составляет 16,716 грн / м3. По проектам постановлений, принятым на заседании Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, тариф может вырасти до 19,596 грн/м3. Пересмотр тариф...
Общество
В Киеве на территории Русановских садов загорелась мусорная свалка. Пожар начался в лесопарковой зоне у залива реки Десенка. Об этом сообщает «Информатор». «Ветер быстро разнес огонь на деревья и кусты. На территории большое задымление из-за пластика и полиэтилена на свалке, там взрываются баллоны с бытовой химией. Черный дым видно с разных районов Киева», - говорится в сообщении. На месте работают пожарные и полиция. Пожарным трудно оперативно потушить пл...
Общество
В Киеве 22 июля с 07:00 и до 22:00 на проспекте Бажана частично перекрыто движение транспорта. Об этом сообщили в Киевской городской госадминистрации. Движение по проспекту перекрыто на отрезке дороги от станции метро «Вырлица» до станции «Харьковская». Движение перекрыто из-за ремонта дороги.  Напомним, завтра ограничат работу метро из-за проведения футбольного матча.
Общество
В Киеве в воскресенье частично ограничат вход на три станции метро. Об этом сообщает «Киевский метрополитен». Ограничения на вход возможны после окончания матча на НСК «Олимпийский» между командами «Динамо» (Киев) и «Десна» (Чернигов). Ограничения коснутся станций «Дворец спорта», «Олимпийская» и «Площадь Льва Толстого». Напомним, на сайте Киевсовета появилась петиция, где киевляне просят запретить рекламу на иностранном языке.
главная тема недели
В пятницу, 21 сентября, Верховная Рада Украины приняла к рассмотрению законопроект о государственном бюджете на 2019 год. Согласно регламенту Рады, до 1 октября текущего года народные депутаты будут подавать свои предложения к документу, и до 15 октября их рассмотрит главный комитет. Верховная Рада должна утвердить в первом чтении проект госбюджета до 20 октября. Споры вокруг основополагающего экономического документа страны традиционно бывают бурными, а в...
Общество
В Киеве просят запретить рекламу, вывески и объявления на иностранном языке.  Соответствующая петиция появилась на сайте Киевсовета. "В рамках выполнения требований Конституции Украины и Закона Украины "О защите прав потребителей", запретить в городе Киеве вывески, объявления и рекламу на иностранном языке", - написал автор петиции Максим Кондрюк. Петиция за 2 дня набрала 60 голосов поддержки из 10 тыс. необходимых. На голосование у киевлян осталось еще 86...
Общество
Вчера сессия Киевсовета снова ненадолго вернулась к многострадальному вопросу Музея на Почтовой площади, вокруг которого идут жаркие дебаты с начала года. На сессии был поднят вопрос о включении в повестку дня рассмотрения проекта о разрыве инвестиционного договора с компанией "Хенсфорд-Украина", которая ведет строительство на Почтовой площади. Проект депутатов Гусовского, Бондаренко, Омельченко в повестку дня внесен не был. А секретарь Киевсовета проанонс...
Общество
В выходные дни, 22 и 23 сентября, на Майдане Независимости будут бесплатно раздавать мороженое. Главное условие - быть вежливым. Об этом в комментарии 44.ua рассказали авторы необычной акции и владельцы Montesoro Coffee Company на Майдане Алексей Яценко и Андрей Бугрим. По словам организаторов, чтобы получить мороженое бесплатно, нужно прийти к Coffee Point "Венский кофе" на Майдане Независимости в Укрпочте (Главпочтамт) и произнести "код" вежливости. "Мне...
Общество
В Киеве выступили с инициативой запретить въезд грузовому автотранспорту более 5 тонн в город в часы пик. Соответствующая петиция появилась на сайте Киевсовета. "Я очень удивлен тем, что полиция не делает ничего, чтобы грузовики не ехали в час пик по городу. От этого происходит очень много ДТП с участием грузовиков, а это приводит к многокилометровым пробкам", - написал автор петиции Андрей Корниленко. Он просит, чтобы местная власть рассмотрела вопрос о з...