Ощадбанк визнано найнадійнішим і найстійкішим банком в Україні

Три авторитетних видання незалежно один від одного визнали Ощадбанк найнадійнішим і найбільш стійким банком в Україні. Яким чином держбанку вдалось випередити конкурентів і стати острівцем стабільності в цьому неспокійному економічному морі - у спеціальному матеріалі редакції.

Ощадбанк - 100%-ва гарантія збереження вкладів

Сьогодні українські вкладники відчувають себе вельми невпевнено. Після краху декількох банків і щоденних черг біля банкоматів, у яких клієнти намагаються «відвоювати» свої кровні по кілька сотень гривень на день, багато хто намагається зняти заощадження з депозиту і... І що робити з коштами далі? Тримати вдома - небезпечно, та й невигідно.

Багато українців перемістили кошти з банківських депозитів у банківські комірки, що теж не можна назвати розумним рішенням. Такий спосіб заощадження коштів не є вигідним ні для вкладників, ні для держави. Адже гроші в комірках не беруть участі в обігу, економіка країни при цьому позбавляється своєї «крові», готівкових коштів, настільки необхідних для її нормального функціонування.

Ощадбанк - єдиний український банк, в якому держава гарантує 100%-ве повернення вкладів населення. Привілеї вкладників Ощадбанку обумовлені в Законі «Про банки і банківську діяльність» - у ньому прописано гарантію збереження вкладів фізичних осіб. Таким чином, більш надійний і доступний інструмент для збереження заощаджень, ніж Ощадбанк, складно відшукати. Надійність - один з головних критеріїв у виборі банку. І одна з причин поліпшення позицій Ощадбанку.

Сьогодні банк пропонує чотири основних види депозитів як у національній, так і в іноземних валютах. Це вклади «Класичний», «Капітал», «Гнучкий» і «Пенсійний». Всі депозити мають гнучку процентну ставку, яка залежить від терміну вкладення коштів. При цьому мінімальний термін становить лише тиждень (вклад «Класичний»), мінімальна сума - 100 гривень (вклад «Пенсійний»), з можливістю поповнення і без, із різноманітними умовами дострокового розірвання договору.

Як Ощадбанк допомагає реформувати країну

Державний банк не може залишатись осторонь, коли в країні відбуваються драматичні події: втрата Криму та частині Донецької та Луганської областей, АТО. У цей складний період Ощадбанк надав свою філійну мережу для допомоги постраждалим від агресії. Він є організатором і координатором ініціатив зі збору коштів, співпрацює з волонтерськими організаціями, допомагає поширювати інформацію про потреби військових і поранених у госпіталях.

Так, у грудні минулого року Ощадбанк разом зі Святославом Вакарчуком виступили організаторами благодійного концерту, в ході якого було зібрано 10 млн. грн. на закупівлю обладнання для Запорізького військового госпіталю. Зокрема, на ці кошти було придбано необхідне обладнання для операційних і два реанімобілі.

Однак Ощадбанк займається не лише волонтерськими проектами. Фінустанова кредитує малий і середній бізнес, допомагає економити газ, підтримує інші проекти розвитку країни. Виконуючи урядову програму з енергозбереження, в 2014 році банк видав понад 1500 спеціальних «теплих» кредитів на покупку негазових котлів.

Популярні кредитні лінії банку

Незважаючи на те, що сьогодні деякі банки неофіційно згортають свої кредитні програми, Ощадбанк продовжує працювати з населенням. Однією з найбільш популярних форм залишається кредитування по зарплатних картках. Для їх держателів можливе відкриття кредитної лінії в розмірі чотирьох окладів з річною ставкою 28%. Причому існує так званий «грейс-період» - 30-денний термін, під час якого ставка становить лише 0,001%, якщо кошти використовуються на купівлю товарів. Оформляється кредит швидко, відсутні приховані платежі і комісії.

Користуються послугою кредитування й пенсіонери - для них розмір кредиту не перевищує двох пенсій, також існує «грейс-період» при використанні коштів для купівлі товарів, а річна ставка становить 26%.

Всього сьогодні на зарплатних проектах в Ощадбанку обслуговується більше 2 млн. співробітників більш ніж 20 тис. підприємств по всій країні.

Обличчям до клієнта

У 2014 році Ощадбанк вирішив остаточно порвати зі своїм минулим іміджем «радянської ощадкаси», взяв курс на європейську якість обслуговування клієнтів, розширення мережі банкоматів, відкриття нових сучасних відділень. Зокрема, мережа власних і партнерських банкоматів Ощадбанку сягає 5 тис. одиниць. Це одна з найбільших мереж в Україні. А кількість інформаційно-платіжних терміналів, через які можна оплатити комунальні послуги, переказати гроші на картки інших банків та ін., вже перевищує 1 тис.

Крім того, в 2014 році було відкрито 85 відділень нового типу. Сьогодні їх вже більше 100. По суті, це відділення європейського зразка. Зі зручними касовими зонами, сучасним обладнанням, привітним і кваліфікованим персоналом, де клієнт витрачає на обслуговування в комфортних умовах мінімум часу.

Також минулого року в Києві Ощадбанк відкрив унікальне для України і всієї Східної Європи інклюзивне відділення, пристосоване для обслуговування людей з особливими потребами. Віконця зони обслуговування нового відділення розташовані на такій висоті, що людині в інвалідному кріслі зручно спілкуватись з операційним працівником. Банкомат і термінал мають тактильні маркери і можуть управлятись голосом. Створено всі умови, щоб люди з особливими потребами не почували себе залежними і не потребували сторонньої допомоги.

Тут враховано інтереси не лише людей з особливими потребами. Для мам з малюками в інклюзивному відділенні передбачено кімнату, де можна нагодувати і перевдягнути дитину. Для велосипедистів створено зону паркінгу. У березні цього року інклюзивне відділення банк відкрив у Сумах.

Коротко про Ощадбанк

- мережа банкоматів включає більше двох тисяч власних терміналів і стільки ж банкоматів банків-партнерів, що в сумі дає близько п'яти тисяч банкоматів по всій Україні;

- відкрито більше 100 відділень нового типу з європейським форматом роботи;

- мережа інформаційно-платіжних терміналів налічує більше тисячі по всій країні;

- банк проводить постійний збір коштів на потреби української армії, надає організаційну допомогу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
2 октября в киевском "Дворце спорта" пройдет турнир по профессиональному боксу, аналогов которого в Украине еще не было. В связи с этим в столице определили боксеров, за которыми будут наблюдать легенды этого вида спорта. Об этом сообщают на официальном сайте братьев Владимира и Виталия Кличко. За действиями боксеров на ринге будут наблюдать мэр Киева Виталий Кличко, президент Всемирного боксерского совета (WBC) Маурисио Сулейман, легенды бокса Леннокс Лью...
Общество
В Киеве переименовали еще одну остановку. Новое название получила "Интернациональная площадь", как и сама локация годом ранее. Об этом сообщает пресс-служба "Киевпастранса". Теперь остановка будет называться "Площадь Валерия Марченко". Пока что неизвестно, как к новому названию отнеслись местные жители. Впрочем, легкий дискомфорт возникнет у перевозчиков: по данной локации пролегают маршруты автобуса №32 и троллейбусов №35, 26, 5 и т.д. Сама Интернациональ...
Новости компаний
Технологии постоянно развиваются, они делают нашу жизнь комфортнее, безопаснее и интереснее. Медицина также не стоит на месте. Современный бесконтактный термометр для измерения температуры – это устройство, которое в скором будущем заменит все ртутные и электронные термометры в каждой семье. Почему ртутные и электронные термометры уходят в прошлое? Ртутные модели уходят в прошлое по нескольким причинам: неудобство измерения, его длительность, а также опасн...
Общество
В киевском метрополитене заметили сразу 2 пассажиров, одетых в банные халаты. Пока что неизвестно, чему посвящен такой перфоманс. А редакция 44.ua напоминает, какие эпичные пассажиры попадались в киевском метро ранее. Сегодня, 18 сентября, в метро заметили пассажира в халате, нестандартный дресс-код был применен на станции "Лукьяновская". Об этом сообщает журналистка Наталия Шевчук. Фото: Наталия Шевчук / Facebook Позже появились фотографии дамы, проехавше...
Общество
Во дворах столичных многоэтажек часто встречаются площадки и инсталляции, от которых иногда даже не по себе становится.  Мы собрали для вас несколько киевских локаций, которые точно не оставят вас равнодушными. Родина-мать или "статуя Свободы", кому как больше нравится, затаилась в самом центре Киева. Вглядитесь в ее лицо, оцените размер ладошки, обнявшего ее ребенка! Главное, чтобы ночью не приснилась! Продолжаем тему ужасов. Трудно понять, с какой целью...
Общество
В центре Киева запланировали открыть бизнес-центр на месте общенационального памятника. Коммерция займет место культового Дома профсоюзов. Об этом сообщает компания OfficeStar, которая предлагает арендовать помещение в новом БЦ. Судя по предложенным прайсам, арендодатели оценивают Дом профсоюзов крайне дешево. Все места (3 позиции) доступны по одинаковой цене в 600 у.е. Клиентов заманивают "красивым видом из окна". Материал дополняется. Читайте также: Стра...
ТЕСТЫ
Теперь каждый читатель может ощутить себя киевским застройщиком. Редакция 44.ua подготовила цепочку из трех тестов, максимально точно раскрывающих способности тех или иных людей в сфере строительства и недвижимости. А вы сможете пройти тесты, не уступив конкурентам и не дав арестовать объект? Впервые этот материал был опубликован на 44.ua 5 июня 2018 года. Тест 1. Как справиться с будничными проблемами? Тест 2. Как бороться с конкурентами? Тест 3. Как убер...
АФИША
Вторник напряженно смотрит, как редакция 44.ua презентует свежую топ-шестерку событий дня. Итак, сегодня вы можете: Заглянуть за грань цивилизации Выставка Астиана Рэя сосредоточена на мудрости предков, которая идет к нашим временам сквозь обрывки прошлого. Автор утверждает, что акцентирует внимание зрителей на самобытности природы и роли человека, который поддерживает духовную связь с ней. Где: music bar "Дом" Когда: с 14:00 Почем: бесплатно Бояться Хищни...
СПЕЦПРОЕКТ 44.UA
Оплачивать коммунальные услуги нужно всегда, однако финансовое положение граждан никогда не было прочным. В современном мире любое колебание рынка влечет за собой мгновенную переоценку услуг, в том числе и коммуналки. Потому пора определиться: как оплачивать коммуналку экономно, при этом не нарушая законодательство. Экономия - благо, а не преступление. В преддверии отопительного сезона мы акцентировали внимание на экономию по отоплению, но так же посоветуе...