• Головна
  • Ландшафтний дизайн у японському стилі
11:54, 26 січня 2015 р.

Ландшафтний дизайн у японському стилі

При створенні саду в японському стилі важливо все добре продумати. Потрібно втілити головну ідею - союз природи і людини. В цьому Вам допоможе ландшафтний дизайн у Львові. Для чого потрібно правильний підхід, хороший план і знання. Для кожного японського саду символічні наступні елементи:

Символ надійності і вічності - камені. Камені є базою, від якої завжди відштовхуються, коли продумується композиція. Камінь це традиційний японський матеріал, з якого можуть бути викладені доріжки, можуть бути зроблені кам'яні вази, перегородки, сходи, ліхтарі, невеликі майданчики, а також статуетки. Найчастіше використовуються камені червоного та сірого кольору, іноді і коричневого кольору.

Вода - ставок, струмок або маленький водоспад, які оформляються камінням і рослинами, все залежить від образу, який був вибраний. Втілення гірської річки вимагає іншої якості і кількості каменів, ніж що стосується втілення тихого ставка з ліліями. Тут значення має звук води - радісний гул маленького водоспаду, дзюркотливі струмка, або ж тиша маленького озера. Японці звикли продумувати все, що стосується почуттів - образи, звуки, запахи. Вода повинна виглядати досить природно. Водойми і фонтани не повинні бути суворої форми. Ставка і струмка не знайдеш на кожній ділянці, бо вода символізує процвітання і благополуччя, які повинні бути присутніми.

Рослини символізують швидкоплинність і зміну життя. Такі сади створюються для того, щоб ними можна було насолоджуватися завжди. У японському саду часто використовуються хвойні рослини - сосна, ялиця, туя, ялина. Квітучою весною сакурою можна замінити яблунею.

Що стосується архітектури, для Японії характерні закруглені форми. Коло це символ нескінченності і сонця. Невеликі арки, пагоди і скорочення зверху проходи. Практично завжди є невисокі парканчики з бамбука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...