
Смерть у темряві: на Київщині загинула жінка від раптового удару

У Київській області сталась смертельна аварія. Про це повідомляє поліція Київщини.
Правоохоронці прибули на місце трагедії, яка виникла в одному з селищ Броварського району. Наразі вони розслідують обставини смертельної ДТП:
"Днями, в селищі Згурівка на одній із вулиць сталася аварія", - повідомляє поліція Київщини.
Моторошне зіткнення
- За даними слідства, моторошне зіткнення скоїв 59-річний водій вантажівки. Він їхав на великій швидкості у повній темряві.
- Під час керування транспортним засобом водій не встиг вчасно пригальмувати - здійснив наїзд на 64-річну жінку;
- У цей момент вона рухалася попереду в попутному напрямку, тримаючи в руках велосипед.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Трагічні наслідки
Внаслідок сильного удару вантажівки жінка впала на дорогу, а її велосипед розбився вщент! Вона отримала поранення високого ступеня тяжкості і переломи.
Небайдужі люди і правоохоронці, які дізнались про аварію, викликали лікарів на місце події.
Після огляду постраждалої виявилось, що вона тривалий час перебувала без ознак життя:
"Внаслідок, аварії 64-річна від отриманих травм загинула на місці події", - додали правоохоронці.
Слідчі слідчого управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування (ч. 2 ст. 286 ККУ).
Також читайте: Вуличні бої і розваги: на Київщині розшукують банду хуліганів