• Головна
  • Як часто можна вичісувати кота фурмінатором
Новини компаній
16:18, 28 травня

Як часто можна вичісувати кота фурмінатором

Новини компаній
Як часто можна вичісувати кота фурмінатором, фото-1

Мурлики регулярно оновлюють хутро, залишаючи його на меблях, тканинних виробах та інших поверхнях у квартирі. Особливо линяння посилюється навесні та восени. Щоб якісно позбутися від вмертлої вовни, необхідно регулярно вичісувати улюбленця. Один із найефективніших методів — фурмінатор для котів, який полегшує період линяння і тварині, і людині. 

Переваги інструменту

Прилад якісно видаляє відмерлі волоски навіть із найнижчих рівнів покриву. З таким завданням не здатні впоратися стандартні щітки та гребінці. Принцип роботи схожий на тример, а зовнішній вигляд нагадує мініатюрні граблі з часто посадженими зубцями. Інструмент особливо незамінний під час посиленої линяння довгошерстих кішок. Він дозволяє позбутися хутра за дві процедури на тиждень. Також допомагає запобігти утворенню ковтунів у тварин з дуже густим покривом за умови застосування раз на три чи чотири тижні. Переваги фурмінатора:

  • скорочує час для догляду за котом у період линяння;
  • знижує ризик розвитку ковтунів, що завдають дискомфорту вихованцю;
  • забезпечує чистоту у квартирі;
  • попереджає ймовірність утворення грудок шерсті у шлунку кішки.

Крім того, інструмент сприяє покращенню кровообігу та забезпечує комфортний масаж. Він збільшує блиск хутра, робить його шовковистим та красивим.

Як часто можна використовувати пристрій

Під час активного оновлення вовняного покриву фурмінатор застосовують двічі на тиждень. Щоб кішка не відчувала дискомфорту спекотного літа, його використовують наприкінці весни. Під час решти сезонів рекомендується обробляти тварину раз на місяць. Вихованці з коротким хутром потребують семи процедур на рік, більше не потрібно. Щоб прибрати ковтуни у кота з великим підшерстком, чісуйте його щодня по 2-3 хвилини. Проте чи не всіх тварин можна обробляти фурмінатором. Він не підходить вихованцям таких порід: сфінксу, бомбейській, сінгапурській, бурманській та орієнтальній кішкам, тіффані та балінезу. Під час процедури дії мають бути м'якими, точними та плавними. Особливо акуратно розчісують зону живота, внутрішню область стегон та частину поряд із геніталіями. У разі великої кількості вовни, що омертвіла, бажано спочатку викуповувати кішку, висушити хутро і вичісати звичайною щіткою. Це дозволить досягти високої ефективності та позбавити тварину від дискомфорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...