• Головна
  • Центр пересадки волосся IstanbulVita визнано найкращим у 2022 році
Новини компаній
13:00, 24 травня

Центр пересадки волосся IstanbulVita визнано найкращим у 2022 році

Новини компаній
Центр пересадки волосся IstanbulVita визнано найкращим у 2022 році

Оздоровчий туризм - це вид туризму, про який ми стали чути все частіше і частіше в останні роки, збільшує свій вплив у нашій країні. Хоча Туреччина протягом багатьох років є однією з провідних країн у туристичному секторі, вона також значною мірою розвиває оздоровчий туризм і у себе. Стамбул є найпопулярнішим центром в оздоровчому секторі. У цьому унікальному місті можна знайти всілякі оздоровчі центри, а формування конкурентного середовища підтримує цей сектор на високому рівні надання послуг. Центр IstanbulVita - пересадка волосся в Туреччині. Чому цей центр такий популярний серед великої кількості конкурентів? Основні причини: безпека і задоволеність клієнтів, а також якісне ставлення до бізнесу.

Пересадка волосся є однією з найбільш затребуваних і популярних процедур для відновлення волосся. Вона має величезне значення для людей, які страждають від облисіння або значного витончення волосся.

Звісно ж таке розмаїття компаній у цій сфері потребує контролю з погляду надійності та якості, адже в країні існує понад 100 000 компаній у сфері оздоровлення. Серед такої великої кількості центрів оздоровлення "Центр пересадки волосся Istanbul Vita", заснований Хасаном Башолом, уже продемонстрував свою разючу відмінність від інших подібних компаній, отримавши нагороду "Найкращий центр пересадки волосся 2022 року".

Ми подумали, що, познайомившись з нами більш детально і розглянувши різні факти про нашу роботу, які зробили центр гідним нагороди, одного дня ви приймете рішення відвідати наш центр в якості нашого клієнта, чому ми будемо дуже раді.

Хасан Башол та команда Центру пересадки волосся IstanbulVita, які раніше працювали в Європі та в Азії в Стамбулі й завершили свій 15-й рік роботи у сфері оздоровчого туризму, додали до своїх нагород ще одну нагороду 2022 року.

На церемонії нагородження, проведеної в готелі Portaxe, одному з відомих місць у Стамбулі, центр трансплантації волосся IstanbulVita був удостоєний нагороди "Найкращий центр трансплантації волосся" у 2022 році, як і в 2021 році. У цю ніч взяли участь багато знаменитостей і представників вищого суспільства, Хасан Башол, як засновник Центру трансплантації волосся IstanbulVita, у своїй промові про нагородження висловив окрему подяку своїй команді, яка старанно працювала весь цей час, і додав, що справедливо пишається тим, що понад 10 тисяч клієнтів повернулися додому щасливими цього року. Після цього успіху, який мав місце два роки поспіль, у 2023 році центр трансплантації волосся IstanbulVita найближчими місяцями презентує успіх нашої країни в секторі оздоровлення в Парижі для вручення Європейської нагороди, нагорода якої вже визначена.

Оскільки персонал і витрати центрів, що працюють за кордоном, особливо в європейському регіоні, виражені в євро, під час аналізу співвідношення євро/турецька ліра зазначається, що в Туреччині витрати вищі, а сама операція, тобто пересадка волосся в Туреччині ціна є меншою і більш високої якості.

Зверніть увагу на те, чому наш центр з пересадки волосся IstanbulVita користується попитом у клієнтів, чому до нас приїжджають з різних країн і чому наш центр визнано гідним вищезазначених нагород.

Наскільки надійний процес

Потрібно визнати, що серед великої кількості компаній є ті, які демпінгують на ціні трансплантації волосся, тобто виставляють низьку ціну, тим самим вводячи в оману людей, щоб отримати легкі гроші. Як показує практика, такі пропозиції небезпечні і як зазвичай кажуть, така процедура проходить у підсобці невідомо ким.

На відміну від "таких компаній" центр трансплантації волосся IstanbulVita має сертифікат безпеки і пропонує вам пройти безпечну процедуру імплантації волосся під контролем лікаря. Процес пересадки волосся здійснюється навченими фахівцями та надається вам у присутності щонайменше 1 лікаря. Тому, незважаючи на будь-які ускладнення, трансплантацію волосся проводять у безпечному середовищі, де лікарні та лікарі завжди доступні. Одна з найпоширеніших послуг нашого центру - пересадка волосся в Стамбулі.

Задоволеність клієнтів центру

Для того, щоб нашим клієнтам було максимально комфортне відчуття під час обслуговування, наш центр має свій кол-центр і надає послуги своїм клієнтам за допомогою досвідчених консультантів, які знають 12 іноземних мов, а також турецьку на рівні рідної мови. Консультанти з питань здоров'я в кол-центрі IstanbulVita мають можливість допомогти клієнтам на їхній рідній мові під час усього процесу від поїздки до Туреччини, прибуття до неї, отримання медичних послуг і безпечного повернення в свою країну.

Центр з пересадки волосся Istanbul Vita враховує всі потреби клієнта, оскільки завдяки своїм співробітникам, спілкується з клієнтом однією з ним мовою. Крім того, база підписників у різних соціальних мережах зростає дуже стрімко. Крім того, наш центр збільшив свою видимість у пошуковій видачі.

Звертайтеся в наш центр:

  • Наш сайт: https://ru.istanbulvita.com/
  • Країна: Türkiye
  • Телефон: +905419173616 (WhatsApp)
  • Facebook: https://www.facebook.com/istanbulvita
  • Instagram: https://www.instagram.com/istanbulvita/
  • Email: [email protected]
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...