
Брендові фарби для стін – практичний матеріал для швидкого оновлення інтер'єру.
Незважаючи на широку різноманітність оздоблювальних матеріалів, чільне місце в дизайні інтер'єрів займають різноманітні фарби. Прості в роботі, практичні та порівняно недорогі вони цілий рік знаходять широке застосування. Якісна фарба для стін уміло приховує незначні дефекти поверхні.

Салон «Decorastorskyi» пропонує широкий вибір лакофарбових матеріалів від перевірених часом виробників за ціною прямого постачання зі складів готової продукції без переплат посередникам.
Як вибрати інтер'єрну фарбу?
Вибір фарби є відповідальним завданням. Барвистий пігмент повинен гармоніювати з оздобленням кімнати. Широка палітра кольорів дозволить кожному покупцеві знайти ідеальний варіант на свій смак. Крім кольору, варто поцікавитися:
покриваністю складу;
водостійкістю;
стирання;
наявністю (глянцеві) або відсутністю блиску (матові) після висихання.
Склади фарб для внутрішніх робіт повинні бути повністю безпечними для людини в період нанесення, висихання та подальшого багаторічного використання. При необхідності не соромтеся уточнювати деталі у менеджера інтернет-магазину Decoratorskyi.com. Він докладно розповість про характеристики кожного продукту.

Класифікація інтер'єрних фарб
У салоні «Decorastorskyi» фарби для внутрішніх робіт поділяються на кілька класів:
Водно-дисперсійні та водоемульсійні – більш безпечні для людини, але не досить стійкі до стирання та механічних пошкоджень, тому їх рекомендують використовувати у сухих приміщеннях.
Акрилові на водяній основі відрізняються широкою гамою кольорів і після висихання не бояться вологи.
Алкідні фарби і емалі створені на основі органічних розчинників і лаків мають гарний блиск, не боятися вологи, і формують покриття, що миються.
Довговічні латексні фарби, що швидко сохнуть, добре лягають на будь-які поверхні.
Стійкі масляні фарби на основі оліфи мають високу зносостійкість, але неприємно пахнуть і довго сохнуть. На пофарбованій поверхні утворюється повітронепроникна плівка, тому їх не рекомендують використовувати для фарбування стін у житлових кімнатах.
Бюджетні склади на основі вінілацетату та полівінілацетату в умовах підвищеної вологості швидко втрачають початкові характеристики.

Для стель оброблених гіпсокартоном часто використовується тиксотропна фарба, особливої консистенції, яка не утворює крапель і потьоків. Занадто економити на фарбі не варто. Якісні склади дозволять забути про необхідність реставрації інтер'єру на багато років і тим самим скоротити супутні витрати.
Знайомтесь з каталогом магазину брендових фарб для стін та замовляйте оздоблювальні матеріали від найкращих світових виробників. Участь у рекламних розпродажах та акціях доступна для роздрібних та оптових покупців. Постійні клієнти отримають солідну знижку.