Чому модульне засклення полікарбонатом безпечне, вигідне і забере мінімум часу
Полікарбонат можна використовувати як універсальний і якісний засіб засклення комерційних чи приватних будинків і споруд. Цей простий у застосуванні, безпечний для використання матеріал, що застосовується як замінник скла чи склопакетів, має якісні характеристики, які можуть конкурувати із будь-якими різновидами скляних прозорих чи матових поверхонь. Одна з найголовніших переваг такого матеріалу у тому, що полікарбонат може бути застосований для монтажних робіт у стислі терміни і водночас найпростішими засобами.
Модульне сполучення: чому це вигідно і дуже технологічно
Найпростіший спосіб поєднувати окремі елементи – з’єднувати окремі модулі у спільні об’єкти. Саме таким чином і формуються полікарбонатні модульні фасади чи покрівлі. Виробники модульних з’єднань розраховують модулі так, щоб вони мали простий і зручний для монтажних робіт стик. Стикування окремих модульних об’єктів виконують за допомогою збігу форм. Кріплення модулів приховане від зовнішнього погляду і тому ззовні склепіння чи великий вітраж із полікарбонату виглядає як моноліт, єдиний комплекс.
Конструкції, що використовуються для кріплення полікарбонатних поверхонь мають спеціальну анкерну систему. Вона вирішує три найголовніші проблеми будь-кого такого кріплення:
- виключається навіть теоретичне промерзання стінок модуля і відповідно – поліпшують міцність з’єднання;
- виключається протікання стінок;
- компенсується розширення/стискання конструкції внаслідок нагріву чи охолодження від навколишнього повітря та нагріву від сонячних променів.
Таким чином конструкція із полікарбонатних модулів має підвищену міцність та витривалість як до погодних умов, так і до інших несприятливих впливів. Технічне з’єднання має посилену витривалість та міцність, а також якісні показники герметичності.
Швидкість встановлення: модулі полікарбонату готові до застосування
Особливість монтажу модулів із полікарбонату в тому, що вони вже є готовими до застосування: не потрібно припасовувати їх, використовувати додатковий інструмент та навички для застосування у конкретному об’єкті.
Для сполучення окремих модулів достатньо знань звичайного робітника – слюсаря чи будівельника, ремонтника. Тобто для їх монтажу достатньо попередньої консультації та виконання всіх застережень щодо безпеки застосування. Звичайний робітник на підприємстві чи домашній майстер, що має відповідні навички з ремонту та будівництва будинку, може виконати такі монтажні роботи швидко і якісно.
Одна з критичних переваг порівняно із металопластиковими чи скляними конструкціями – мінімальна кількість технологічних операцій, застосування спеціального обладнання. Таким чином встановлення модулів є максимально простим і дешевим, не потребує жодних додаткових дій від користувачів ні в приватному, ні в комерційному секторі. І може застосовуватись для великих і малих об’єктів.
Важливий технологічний момент - для якісного єднання не потрібна герметизація, оскільки технологічно це не впливає на якість з’єднання та його властивості. Кожен модуль має продуману конструкцію де є збалансованими як вага і міцність, витривалість, так і теплоізолююча властивість.
Оптимально обрана система модулів дозволяє за помірну ціну розробити та запропонувати користувачу просту у використанні та якісну систему забезпечення засклення великих поверхонь, звичайних вікон та відкритих просторів надійним і міцним матеріалом, який буде тривалий час захищати від вологи, холоду/спеки та проникнення сонячних променів.