• Головна
  • Що є в асортименті київських магазинів зброї
Новини компаній
13:00, 2 грудня 2022 р.

Що є в асортименті київських магазинів зброї

Новини компаній
Що є в асортименті київських магазинів зброї, фото-1

Більшість несудимих ​​громадян України мають право на законній підставі володіти необмеженою кількістю одиниць мисливських рушниць та карабінів. Існують обмеження за віком: для володіння гладкоствольною зброєю слід досягти 21 року, нарізною – 25 років. Окремим категоріям населення також доступні спецпристрої для відстрілу гумових куль, представлені пістолетами та револьверами.

На українському ринку мисливського “вогнепалу” можна зустріти як елітні моделі провідних світових брендів, так і скромніші, але доступні більшості покупців "робітничі конячки" турецьких виробників. Травматичні спецпристрої, згідно із законодавством, представлені лише виробами вітчизняних зброярів, проте найчастіше в основі цих моделей лежать зразки західних збройових компаній, що добре зарекомендували себе.

Придбати мисливську рушницю, карабін або травматичний спецпристрій можна в магазині зброї zbroya.store.

Вогнепальна зброя

Цивільний ринок даного сегмента представлений гладкоствольними, нарізними та комбінованими моделями.

Гладкоствольні рушниці

Виділяють "переломки", "помпи" та напівавтомати.

Переломна рушниця – це класична двоствольна або одноствольна модель, яка характеризується гранично простою конструкцією та є інструментом для полювання та спортингу. Двоствольні зразки, залежно від розташування стволів, ділять на горизонтальні та вертикальні. "Переломки" відрізняються високою надійністю, але в той же час повільною швидкістю перезарядки (шляхом відкидання стволів вниз) і невеликим боєзапасом – всього 1 або 2 набої.

У помпових рушниць присутній підствольний магазин ємністю від 4 до 6 набоїв (найчастіше). Перезаряджання здійснюється за рахунок м'язової сили стрільця. У порівнянні з напівавтоматами вони мають досить просту конструкцію і, як наслідок, дуже надійні. Оскільки для перезарядки не використовуються відпрацьовані порохові гази, "помпи" (як і переломні рушниці) без проблем використовують весь спектр гладкоствольних набоїв, зокрема травматичні, уражаючий елемент в яких – гумова картеч.

У напівавтоматичних моделях перезаряджання здійснюється за рахунок енергії порохових газів, тобто у конструкції присутній газовий механізм. Дані зразки найбільш скорострільні серед всього гладкоствольного асортименту, проте вони більше схильні до відмов, вибагливі до використовуваних боєприпасів. Травматичні набої в таких виробах, внаслідок малої навіски пороху, не можуть застосовуватися в стандартному напівавтоматичному режимі стрільби. Також напівавтомати вимагають більш ретельного та регулярного технічного обслуговування.

Нарізна мисливська зброя

Дані зразки в українських магазинах зброї представлені найчастіше моделями з поздовжньо-ковзним затвором, напівавтоматами та штуцерами.

Карабіни та гвинтівки з поздовжньо-ковзним затвором (“болтівки”) перезаряджаються вручну за допомогою рукоятки затвора. Відсутність газового механізму перезарядки роблять цей вид найточнішим серед усього представленого асортименту. Зокрема, гвинтівки для наддальньої стрільби базуються саме на цій конструкції. В силу конструктивної простоти, гвинтівки та карабіни з поздовжньо-ковзним затвором більш надійні та менш вимогливі до обслуговування порівняно з напівавтоматами. До головного недоліку цього виду відносять низьку скорострільність.

Напівавтоматичні карабіни перезаряджаються за рахунок енергії порохових газів. Робота газового механізму негативно впливає на точність стрільби, проте можливість зробити кілька швидких точних пострілів може мати вирішальне значення на полюванні, коли необхідно добрати підранка. Більш технічно складні напівавтомати сильніше уразливі до відмов при стрільбі порівняно з "болтівками".

Штуцери є нарізною зброєю з одним або частіше двома відкидними стволами. На відміну від "болтівок" вони дозволяють зробити 2 дуже швидкі постріли. У цьому штуцери вигідно відрізняються від напівавтоматів своєю надійністю, бо мають гранично просту конструкцію. Повна відмова вкрай малоймовірна. Штуцер призначений насамперед для полювання на великого звіра з коротких і середніх дистанцій, коли надійність зброї вкрай важлива для збереження життя стрільця.

Комбіновані моделі

Вони поєднують в рамках однієї конструкції гладкі та нарізні стволи, частий приклад – 2 гладких та 1 нарізний. “Комбінашки” мають переломну конструкцію, що є причиною їх низького боєзапасу. Головна перевага цього виду – можливість вести ефективний вогонь по різній дичині, не вдаючись до використання кількох одиниць зброї. Важливий недолік – проблематичне прицілювання.

Травматична зброя

Дані моделі для стрільби використовують боєприпас несмертельної дії калібру 9 мм P.A. або .45 Rubber, уражаючим елементом якого є куля з еластичного матеріалу. При дотриманні дозволеної дистанції пострілу, ця куля в переважній більшості випадків (за винятком стрільби в голову, шию, пах або груди у жінок – що законодавчо заборонено) не здатна завдати тяжкої шкоди здоров'ю. Однак сильні больові відчуття та гематоми гарантовані. На ефективність травматів відчутно впливає дистанція застосування, боєприпас, а також те, у що одягнений нападник – щільні зимові речі сильно знижують здатність уражаючого елемента зупинити напад.

Право на купівлю та носіння травматичних спецпристроїв має досить вузьке коло осіб – депутати Верховної Ради України, працівники правоохоронних органів, журналісти та низка інших категорій громадян, перелік яких визначено у Наказі МВС України №379 від 13.06.2000 р.

За типом конструкції, травмати діляться на пістолети та револьвери.

Травматичні пістолети

Їхнє боєживлення здійснюється з магазину, перезаряджання та взвод курка – за рахунок енергії порохових газів. Порівняно з револьверами вони мають складну конструкцію і більш схильні до відмов, а у разі осічки вимагають пересмикування затвора. Правоохоронні органи, згідно з існуючою практикою, можуть побачити ознаки правопорушення у носінні спецпристрою з набоєм у набійнику, хоча глибокий аналіз українського законодавства дає підстави сумніватися в правомірності такої оцінки. Це означає, що для того, щоб гарантовано уникнути проблем із законом, стрілку доведеться перед початком стрільби пересмикнути затвор, на що знадобиться трохи часу.

Сильна сторона пістолетів – ємний магазин (до 17 набоїв) з ​​можливістю його швидкої заміни.

Травматичні револьвери

На відміну від пістолетів (через правові аспекти), револьвери завжди готові до стрільби. В них присутній барабан, ємністю 6-7 набоїв. Перезаряджання здійснюється шляхом його провертання за рахунок м'язової сили стрілка. Револьвери прості та вкрай надійні, вони менш вибагливі до якості боєприпасів, а у разі осічки стрілку достатньо ще раз натиснути на спусковий гачок. Проте мала ємність барабана, а також повільна швидкість перезарядки роблять їх менш популярними за пістолети.

Чому мати зброю потрібно в кожній родині

Важливість наявності навички поводження з гвинтівкою або карабіном в країні яка веде визвольну війну – очевидна. Та й у мирний час, спортивна стрільба у тирі чи полювання – це відмінне хобі.

Вкрай бажано мати можливість захистити себе і свій будинок від вторгнення, оскільки в кризових умовах блекауту, ракетних обстрілів, і тим більше близькості фронту, повністю покладати свою безпеку на перевантажені правоохоронні органи – легковажно. Кримінальні елементи можуть скористатися дезорганізацією в соціумі, панічними настроями, і громадянам слід бути готовими до цього. Тим більше, що сьогодні на збройовому ринку є нелетальні боєприпаси для мисливських рушниць. У свою чергу, придбати "помпу" або двостволку зараз може практично будь-який несудимий громадянин старше 21 року, у разі якщо він не має проблем із алкоголем чи забороненими речовинами. Подумайте про свою безпеку заздалегідь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...