• Головна
  • Як слова і думки впливають на нашу реальність
Новини компаній
11:00, 23 листопада

Як слова і думки впливають на нашу реальність

Новини компаній
Як слова і думки впливають на нашу реальність, фото-1

Медвін Юрій Олексійович

Доктор наук у галузі медичної психології

Професор кафедри психіатрії

Досліджуючи свідомість і підсвідомість людини ми переконуємося, що обидві ці складові нашого існування мають неймовірну силу. Протягом багатьох століть люди вірили в те, що мислеформи та вимовлені вголос слова фізично змінюють світ навколо них. Це не забобони, а цілком доведений наукою факт. Саме тому, активний стан свідомості, протягом еволюції, виробив захисні механізми, за допомогою яких руйнівна дія сказаних слів фільтрується і не проходить у підсвідомі структури, а тому і не має змінного впливу на підсвідомість людини. Інакше з такою кількістю людей, які вимовляють негативні слова, на кшталт «а щоб тебе…» люди падали б штабелями.

Проте, коли частотні властивості хвиль мозку знижуються і людський мозок входить у діапазон спочатку в Альфа, а потім у Тета, захисні механізми активної свідомості знижуються і перестають діяти. Ось тоді сказані слова мають величезну перетворювальну силу на психічну та фізіологічну діяльність організму. Дійсність того, що ми говоримо, і тим більше наших мислеформ, у багато разів посилюється, коли ми входимо до Альфа та до Тета діапазонів. Коли гіпнолог «малює» сприятливий пейзаж, наприклад, стежку в ранковому лісі та описує відчуття під час цього досвіду, симпатичний відділ вегетативної нервової системи починає реагувати на цей метафоричний простір, як на дійсність, задіявши ендокринну систему, м'язову систему, кровоносну систему, дихальну систему, – тобто всю фізіологію організму. Це відбувається тому, що в стані переважання тета-хвиль відпадає необхідність у фіксованій статиці фізіологічного коридору, у якому перебувала весь цей час людина. І стають можливими дивовижні зміни, аж до зцілення найважчих захворювань. Саме тому, гіпнологам надзвичайно важливо бути абсолютно усвідомленими про сказані слова під час гіпнотичних сесій.

Ось лише деякі приклади негативних, за своєю суттю, висловлювань:

«Вам потрібно втратити вагу» (якщо ви її втратите, то завжди намагатиметеся її знайти).

«Ви не можете собі цього дозволити» (ви ніколи не житимете в достатку, якщо переконаєте себе в тому, що не можете собі чогось дозволити).

«Гроші – причина всіх бід» (якщо гроші – зло, ви завжди уникатимете грошей, а також будь-яких можливостей їх заробити).

Слова, сказані вголос (або про себе), мають величезний вплив на наше повсякденне життя. Якщо якесь твердження повторюється досить часто, воно починає змінювати реальність. Тому, під час наших гіпнопрограм, ми допускаємо багато повторень позитивних переконань. Ось кілька таких прикладів.

«Ти дієш, ростеш, живеш, радієш. Кохання, друзі, сім'я, діти, здоров'я. Ти знаходиш, плани, цілі. Завтра буде більше успіху. Насолоджуйся Землею, небом, хмарами, дощем, вогнем, сонцем, насолоджуйся. Ти хочеш любити, відчувати, радіти, жити. Думай, відчувай, кохай. Перемагай, вирішуй, відчувай радість, піднесення духу, бадьорість, наповненість, життя. Відчуй життя.

Причому, що глибше тета-стан, у якому формуються ваші думки, то швидше вони змінюватимуть вашу реальність, аж до миттєвих змін. Це особливо вірно, якщо ми перебуваємо в дійсно глибокому, трансовому стані.

Подумайте про всі мислеформи і слова, що становлять парадигму вашого життя. Ваші слова, мислеформи і системи переконань набувають сили змінювати повсякденну реальність, чи то на благо, чи на шкоду.

Хороший приклад сили думки – досліди, які поставлені над рослинами. Декілька років тому талановитий дослідник Клів Бакстер вирішив перевірити, як рослина відгукується на зовнішні імпульси, і підключив до неї датчик шкірної електропровідності поліграфа. Бакстер був вражений, коли поліграф намалював графік, дуже схожий графік відгуку людини. Проводячи подальші спостереження, він виявив, що рослина дуже бурхливо реагувала на намір вченого завдати йому шкоди, обпаливши листя. Причому поліграф показав зміну реакції рослини моментально, як тільки подібна думка з'явилася у свідомості вченого.

Надалі, відкривши подібну ж реакцію у бактерій, що використовуються для закваски йогурту, у морських водоростей, дріжджів та деяких видів харчових продуктів, Бакстер виділив білі кров'яні тільця (лейкоцити) зі слини і помістив кілька мільйонів цих клітин у посудину, підключену електродами до апарату. зняття електроенцефалограм. Імпульс виходив з відстані більше двадцяти миль, але клітини зреагували на хвилювання їхнього донора точно в той же час.

Якщо ми можемо посилати в ефір хвилі, що дозволяють нам на величезних відстанях спілкуватися один з одним по мобільних телефонах, цілком природно, що наш мозок може діяти так само. Ось чому слід стежити, наскільки позитивні чи негативні наші думки.

Коли ми перебуваємо в стані повного переважання тета-хвиль, наші думки та слова стають набагато ефективнішими. Якщо хтось звертається до вас, запитуючи щось на кшталт: «Як ви почуваєтеся? Щось ви погано виглядаєте!» – тільки від вашої власної волі залежить, погодитеся ви з цим припущенням або відкинете його. Якщо ви погоджуєтесь із запропонованою вам ідеєю про поганий зовнішній вигляд, ви і справді можете відчути, що нездорові, або дуже втомилися, або засмучені. Якщо ж вам кажуть, «Ви сьогодні виглядаєте просто чудово!» ви відчуваєте наповненість енергією і стаєте щасливішими, ніж були до цього. Все залежить від вихідного посилу і вашої реакції у відповідь.

Так само слід дуже обережно ставитися до спрямованих на вас мислеформ, їх прийняття чи неприйняття.

У стані переважання тета-хвиль сила наших слів і мислеформ у багато разів зростає. Проходячи досвід гіпнотерапії, ви можете створити будь-яку реальність та миттєво змінювати навколишній світ.

ЦЕНТР ГІПНОТЕРАПІЇ

International Association of Hypnotists

Science Research Institute of Progressive Psychology and Innovative Technologies, Inc.

  • Центр Гіпнотерапії проф. Юрія Медвіна
  • Київ, вул. Велика Китаївська 53
  • Тел. +380739001909
  • www.medvin.org
  • [email protected]
  • Instagram: medvin_hypno 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...