• Головна
 • Ринок праці в Києві та області – які професії затребувані?
Новини компаній
17:00, 31 серпня 2022 р.

Ринок праці в Києві та області – які професії затребувані?

Новини компаній

Найзатребуваніші професії у Києві й області

Багато жителів столиці погодяться, що місто вже майже повернулося до довоєнного стану. У цьому є частка правди, адже на ринку праці зараз спостерігається відновлення активності компаній у пошуку робітників. Сьогодні кандидатам доступні понад 6 тисяч вакансій на сайтах-агрегаторах вакансій. Сьогодні робота в Києві та області доступна для усіх категорій – людям з вищою освітою, з досвідом або без, студентам, пенсіонерам, людям з інвалідністю тощо. У середньому за місяць можна заробляти від 10000 до 30000 гривень.

Які посади в Києві таобласті наразі є популярними?

На цей час, найбільша кількість вакансій пропонується менеджерам з продажів. Їм пропонуються зарплати від 15000 до 60000 гривень. В обов’язки цього спеціаліста входять робота з базами потенційних клієнтів, продаж послуг постійним клієнтам компанії та ін. Особливо на цій посаді цінується знання іноземних мов, наприклад, англійської, німецької, польської, чеської. Досвід роботи не завжди є обов’язковим.

Іншими популярними спеціальностями за версією міжнародного сайта-агрегатора вакансій Jooble є:

 • Менеджер по роботі з клієнтами – у телефонному або письмовому режимі обробляють звернення постійних клієнтів, консультують їх щодо продуктів компанії, а також продають додаткові послуги. Заробляють 20000-60000 грн.

 • Продавець-консультант – проводять інвентаризації, викладання асортименту, допомагають відвідувачам магазину підбирати товари та можуть розраховувати на касі. Працівникам пропонують 15000-20000 грн на місяць.

 • Адміністратор – спеціалісти потрібні у магазини, салони краси, готелі, офіси, клініки тощо. Вони організовують робочий процес, стежать за виконанням персоналом обов’язків, передають завдання керівництва. Отримують близько 20000 грн.

 • Водій – запрошуються на роботу в таксі та служби доставки їжі. Повинні мати права категорії A або B для пересування на авто або мотоциклі. Наявність власного транспортного засобу є перевагою. Заробляють 15000-40000 грн.

Дуже розвиненою зараз є сфера обслуговування, адже в Києві відкрилося понад 70% закладів. Сюди потрібні офіціанти, бармени, баристи, кондитери, кухарі. В індустрію краси зараз запрошуються перукарі, майстри манікюру, педикюру та косметологи. Ці працівники заробляють 12000-30000 грн. 

Вкрай необхідними є мед-працівники: профільні лікарі, медсестри, стоматологи, асистенти стоматологів, фармацевти та провізори. Їхня зарплата зазвичай не вказується у вакансіях.

Ким можна працювати дистанційно?

Сьогодні є ряд онлайн-професій, на яких роботодавці не потребують присутності спеціаліста в офісі. У сфері IT більшість вакансій розрахована на людей з освітою, шукаються Front-End, Back-End, FullStack та інші розробники, Data-аналітики, програмісти PHP. Спеціалісти таких кваліфікацій заробляють близько 50000-100000 грн. Без досвіду можна влаштуватися спеціалістом служби підтримки, вони заробляють 12000-20000 грн. Також на віддалене працевлаштування потрібні:

 • викладачі з програмування;

 • вчителі з іноземних мов;

 • графічні дизайнери;

 • тестувальники комп’ютерних ігор;

 • спеціалісти з контенту;

 • SEO-спеціалісти;

 • маркетинг-менеджери;

 • таргетологи та ін.

Вимоги до кандидатів на дистанційному працевлаштуванні досить часто такі ж суворі як в офісі (мається на увазі класичний 8-годинний робочий день). Спеціалістові обов’язково потрібно скласти резюме та зібрати кейси зі своїх найкращих проєктів, адже тільки так роботодавець зможе оцінити навички. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...