• Головна
  • Особливості вибору керамічної плитки
Новини компаній
16:35, 2 серпня 2022 р.

Особливості вибору керамічної плитки

Новини компаній

Сучасна плитка є виробом різного формату й товщини, яка не зменшує простір приміщення. В основі виробництва лежить кераміка. Як і всі керамічні матеріали, наприклад: посуд, санітарно-технічне обладнання, таке як раковини, унітази, біде, плитка виготовляється з каоліну, глини, піску та додаткових домішок природного походження. Щоб придбати продукцію від перевірених постачальників, слід звернутися до інтернет-магазину PLITKA4YOU.

Навіщо продукт використовується?

Керамічна плитка використовується для облицювання стін та підлоги.

Товар є кінцевим будівельним матеріалом, що виконує дві функції:

  • Естетичну. Плитка має добре гармонувати з дизайнерськими рішеннями приміщення.
  • Технічна. Будівельний матеріал має бути якісним, не руйнуючись і не зношуючись тривалий час.

Ці дві функції є фундаментальними й необхідними: одна не може існувати без іншої. Зверніть увагу, що ці два критерії аналогічні тим, що зазвичай використовуються, наприклад, при виборі тканини для сукні. Тут ви також вибрати колір за технічними характеристиками, які краще підійдуть в залежності від того, чи це буде вечірній костюм, чи робочий одяг.

Різні форми та розміри. Найбільш поширеними формами є квадрати й прямокутники, але є інші форми (наприклад, шестикутник, восьмикутник, мавританська, провансальська і т. д.). Товщина виробу варіюється від кількох міліметрів до 2,5-сантиметрової плитки. Керамічна плитка поділяється на різні види, що мають певну технічну та торговельну назву. Попит має і керамограніт завдяки своїм унікальним експлуатаційним якостям.

Властивості плитки

На які параметри треба звернути  увагу при виборі товару:

  • Водопоглинання – за яким виявляється ступінь пористості. Це визначальна характеристика, від якої залежить інші експлуатаційні якості.
  • Габаритні та зовнішні характеристики. Можуть бути відмінності у розмірах та зовнішньому вигляді або відхилення у площинності між плитками одного типу.
  • Механічні властивості. Включають руйнівні навантаження (наприклад: вага людей, меблів і механічного впливу), яку повинна витримувати плитка. Ці параметри найбільш важливі для підлоги. Механічні властивості, що вимірюються для керамічної плитки – розривне навантаження та міцність на вигин. Цi параметри, як правило, вищі у товару з низьким відсотком водопоглинання. Чим більша товщина плитки, тим вище можливе навантаження.
  • Механічні властивості поверхні – це стійкість до дряпання, стирання, зносу поверхні, роботи з твердими предметами, що рухаються ними. Крім того, ці властивості важливі, в основному, для покриття, яким люди ходять, пересувають стільці, меблі, пральну машину і т.д.
  • Хімічні властивості. До цього параметра відноситься стійкість до агресивних речовин, які можуть контактувати з поверхнею плитки. Вимірюваними хімічними характеристиками є стійкість до лугів, кислот та їх розчинів.
  • Характеристики стійкості керамічної плитки в особливих умовах температури та вологості. Різкі перепади температур (які бувають, наприклад, на кухонному столі, коли ми ставимо гарячу каструлю на облицьовану стільницю) і не повинні викликати у міцної плитки жодних проблем.
  • Безпечнiсть. Основна – протиковзна, дуже актуальна для покриттів у ванній кімнаті, які можуть стати травмонебезпечними.

Купити плитку, яка відрізнятиметься довговічністю та надійністю можливо у нашому інтернет-магазині. Про виняткову якість товару говорять позитивні відгуки постійно зростаючої кількості покупців керамічної плитки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...