Новини компаній
14:40, 15 червня

Ваги кранові купити у Києві

Новини компаній

Для легкого та швидкого вимірювання вантажів зараз використовуються ваги різних форматів, які мають масу додаткових функцій. Наприклад, деякі типи можуть вимірювати різноформатні вантажі і для цього мають у своїй конструкції дві платформи. Електронні кранові ваги дозволяють зважувати об’єкти під час підіймання, що вкрай важливо при переміщенні вантажу.

Для того, щоб обрати підходящий варіант Вам не доведеться довго шукати в магазині, достатньо перейти за посиланням - ваги кранові купити у Києві, та ознайомитися із асортиментом функціональних пристроїв від кращих виробників. Консультанти інтернет-магазину із задоволенням допоможуть підібрати оптимальну модель саме з тими характеристиками, які Вам потрібні. Не завадить знати, на що саме звертати увагу покупцеві.

Вагове та складське обладнання від компанії Hottorg

Вагове та складське обладнання від компанії Hottorg

Як правильно обирати ваги?

Ваги кранового типу відрізняються надійністю, легкою експлуатацією, точністю. Вони всі подібні конструкцією та однаковим принципом зважування. Головна відмінність у вантажопідйомності, в залежності від чого бувають:

 • Здатні піднімати до 500 кг – це найбільш розповсюджена група обладнання, яку легко використовувати на підприємствах, ринках та оптових базах.
 • Ті, що можуть піднімати вагу від 500 до 3000 кг – таке устаткування частіше використовується в складах, на будівництві.
 • Масивні, зі здатністю піднімати до 50 000 кг – незамінні при масштабному будівництві, в портах, на звалищах.

Отже, вантажопідйомність можна вважати найпершою важливою ознакою вибору, тобто, перед придбанням, розрахуйте максимальну вагу, яку треба піднімати та помножте її на 1,5. Отримана величина буде становити поріг зважування, який ні в якому разі не можна перевищувати при використанні обладнання. Кожні ваги передбачені на використання з невеликим перевищенням допустимої ваги, але цей параметр складає не більше 25%. Однак, якщо використовувати їх із перевищенням постійно, вони швидко вийдуть із ладу.

Вагове та складське обладнання від компанії Hottorg

Вагове та складське обладнання від компанії Hottorg

Чи важливі особливості використання?

Окрім вантажопідйомності важливо також звертати увагу на:

 • Матеріал виготовлення крюка та основи конструкції.
 • Тип кріплення вантажу.
 • Формат демонстрації результатів зважування.
 • Дистанційне керування (при наявності та необхідності).
 • Використовуване програмне забезпечення.

Особливості використання, в тому числі тип приміщення та особливості клімату приміщення, будуть вкрай важливі. Справа в тому, що матеріал виготовлення дозволить використовувати обладнання довше та ефективніше, якщо врахувати:

 • Рівень вологості.
 • Кількість та наявність пилу.
 • Стійкість до корозії та пошкодженням.
 • Робочу температуру.

Отже, окрім основних характеристик та здатності зважувати саме ті вантажі, які Ви плануєте зважувати, обов’язково уточнюйте параметри матеріалів виготовлення та їх здатність працювати безперебійно саме в тих умовах, які має конкретний об’єкт. Варто пам’ятати, що намагання зекономити на покупці може зіграти поганий жарт – ваги вийдуть із ладу раніше. Надійне та точне вагове обладнання, на жаль, не може коштувати надто дешево, тому варто довіряти перевіреним постачальникам та купувати устаткування, виготовлене за стандартами якості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вагове обладнання #ваги кранові #ваги кранові купити у Києві
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...