• Головна
  • “Прагнемо, аби молодь вступала саме в Україні”: Олександр Педан покаже проект про університети
Новини компаній
15:00, 24 травня

“Прагнемо, аби молодь вступала саме в Україні”: Олександр Педан покаже проект про університети

Новини компаній

Телеведучий разом із командою комунікаційного агентства “pedan|buro” вирішив все ж випустити проект “УніверСheck”, який знімали до війни. За ідеєю, Олександр з донькою-випускницею Лєрою вирушають в освітню подорож містами України задля пошуку університету мрії.

На початку весни на YouTube-каналі Олександра Педана мав вийти освітній проект “УніверСheck”. Його мета - познайомити абітурієнтів з українськими вишами, розповісти про їхні переваги та недоліки й загалом про можливості для молоді у різних містах України. Але війна змінила плани та посіяла сумніви у команди щодо доцільності проекту.

Як і всі українці, ми не розуміли, що буде завтра, не кажучи вже про вступну кампанію, яка мала б розпочатися через кілька місяців. Тому вагалися, чи варто загалом видавати проект в ефір, - зізнається Олександр Педан, телеведучий і співзасновник комунікаційного агентства “рedan|buro”. - Але згодом усвідомили, що “УніверСheck” сьогодні більш ніж потрібний. Ми прагнемо, аби молодь залишалася і вступала саме в Україні. Світ зараз дає багато можливостей, але наша молодь - наше майбутнє, і воно потрібне нам тут.

До війни команда проекту побувала у десятьох обласних центрах України, серед них найболючіші сьогодні Маріуполь, Харків, Одеса, Суми.

Деяких університетів фізично вже немає, деякі пошкоджені. Але є люди! Люди, які готові продовжувати працювати, навчати. Це стало додатковою причиною, щоби попри все випускати “УніверСheck”, - каже Олександр Педан. - Міста, які на цей момент окуповані або в яких ведуться бойові дії, ми теж покажемо. Це скоріше будуть випуски-реквієм. А розпочнемо проект ми із міст, які стали прихистком для людей з усієї країни та університетів, у яких готові приймати студентів.

“Прагнемо, аби молодь вступала саме в Україні”: Олександр Педан покаже проект про університети, фото-1

“УніверСheck” створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яке схвалило рішення команди публікувати проект, як і інші партнери - компанії “Mastercard”, “ПриватБанк,” “Київстар”, “Нова Пошта” і “Work.ua”. Від них у випусках буде корисна інформація, яка знадобиться студентам. Айдентику, яка стане додатковою фішкою проекту, розробила креативна студія “Kontora”. Вона з графічними героями, що змальовані з головних героїв шоу - Саші та Лери Педан.

Загалом проект розгляне університети з різних сторін - з точки зору навчання, дозвілля, логістики, роботи для молоді тощо. Олександр оцінюватиме виші по-батьківськи, а тому буде прискіпливим до якості освіти. А його 17-річна донька Лера більше уваги приділятиме умовам проживання у гуртожитках і позаурочним заняттям.

“Прагнемо, аби молодь вступала саме в Україні”: Олександр Педан покаже проект про університети, фото-2

Для мене, як для майбутньої першокурсниці, важливо також, якою буде моя кімната в гуртожитку, скільки часу доведеться витрачати на дорогу, чи є можливість розвиватися поза університетом і де тусити з друзями. Цієї інфи на офіційних ресурсах вишів не знайти, а в “УніверСheck” ми розглянули, - каже співведуча Олександра по проекту та його донька Лера Педан. - Також ми наповнили випуски інфою від Міністерства освіти щодо умов вступу. Вона актуальна та перевірена відповідно до сьогоднішніх умов.

Прем’єра проекту “УніверСheck” - уже на 31 травня на YouTube-каналі Олександра Педана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...