• Головна
  • Державні програми і виплати: влада Києва допомагає жертвам російських атак
14:16, Сьогодні

Державні програми і виплати: влада Києва допомагає жертвам російських атак

Державні програми і виплати: влада Києва допомагає жертвам російських атак

Влада Києва надає фінансову допомогу мешканцям, чиї оселі постраждали від російських ударів. Про це повідомляє КМДА.

Станом на 23 червня 2026 року декілька тисяч киян вже отримали кошти від міського бюджету. Загальна сума виплат досягає двухсот мільйонів:

"Від початку 2026 року допомогу від міста вже отримали 6 793 киянина, чиє житло було пошкоджене або зруйноване внаслідок російських атак. Загальна сума виплат становить 190 млн грн", - повідомляє КМДА.

Яка діє державна програма

За словами заступниці голови КМДА Марини Хонди, виплати здійснюються в рамках діючої міської програми «Турбота. Назустріч киянам».

Згідно з визначеними положеннями цієї програми влада Києва оперативно надає людям гроші у перші ж дні після трагедії, щоб вони могли покрити нагальні потреби:

"Виплата матеріальної допомоги постраждалим мешканцям триває. Як отримати 10 тис. грн матеріальної допомоги і який потрібно для цього підготувати пакет документів", - повідомляє КМДА

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Види та розміри грошової допомоги

В залежності від ступеня руйнувань та потреб постраждалих, столиця пропонує кілька варіантів виплат:

  • 10 000 грн або 40 000 грн — одноразова компенсація за пошкоджене чи зруйноване житло.
  • 20 000 грн щомісячно — субсидія на оренду житла для тих, чиї квартири чи будинки стали непридатними для життя. Наразі таку допомогу вже виплачують 111 містянам, ще 140 заявок проходять перевірку.

Статистика виплат після останніх масованих атак

Велика частина виплачених коштів була розподілена після весняно-літніх обстрілів цього року. Найбільше постраждалих домівок і мирних жителів зафіксовано у таких районах:

  • Голосіївському;
  • Шевченківському;
  • Святошинському;
  • Солом’янському районах.

Куди звертатися для оформлення допомоги

Процес прийому документів триває! Подати заяву можна залежно від типу виплати:

На одноразову допомогу (10 000 грн або 40 000 грн). Документи приймають районні державні адміністрації (РДА) Києва. Детальніше - за посиланням

На щомісячну компенсацію за оренду (20 000 грн). Заяви оформлюються через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) столиці. Детальніше - за посиланням

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кошти #допомога #війна #житло #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення