• Головна
 • Кращий садовий обприскувач: критерії, на які варто звернути увагу під час вибору
Новини компаній
19:00, 11 травня

Кращий садовий обприскувач: критерії, на які варто звернути увагу під час вибору

Новини компаній

Кожний власник заміського будинку створює на власній присадибній ділянці затишок, який складно представити без декоративних та плодових дерев, кущів та квітів. Правильний догляд за зеленими насадженнями дозволяє продовжити тривалість їх життя, зберегти рослини від шкідників. Для ефективного досягнення таких цілей потрібно придбати садовий обприскувач високої якості, який дозволить забезпечити належний догляд.

Сьогодні на ринку представлено досить великий вибір садової техніки від відомих брендів. Використання такого обладнання дозволяє рівномірно обробити рослини без травмування ніжних паростків, тому обприскувач є дуже важливим інструментом кожного садівника. Пропонуємо зупинитися детально на тому, як правильно обрати садову техніку.


N6_RgQs_fqajZAEvQjzUUXdJist86jOk48ozs6WDh0Tee-mbwXRphg7GDnBK3G7lnz0hW6-jgXUct-wTPyyLFGT2ns4QqZfDi534VbwPTzkAh0fBIHjwrEruXVe9dtFnKuwq0uWagGXom5x4L10dlkloeDfZ

Різновиди садових обприскувачів

Абсолютно всі рослини в саду піддаються активній атаці інфекцій, шкідників. Захистити дерева, кущі від їх негативного впливу можна за допомогою обприскування спеціальними речовинами. Сучасні садові обприскувачі дозволяють дбайливо, безпечно та ефективно обробити угіддя. Ці багатофункціональні прилади виконують велику кількість задач:

 1. обробка рослин для боротьби з колорадським жуком та попелицею;

 2. зрошення ґрунту;

 3. миття транспортних засобів та садового інвентарю;

 4. зволоження повітря на ділянці;

 5. білення стелі та багато іншого.

Абсолютно всі сучасні моделі садового обладнання мають велику кількість переваг – рівномірний розподіл препаратів по рослині, розпилення відбувається дрібнодисперсними краплями, можливість регулювати кут обприскування, а також правильно та точно розрахувати дозування речовини для обробки.

Сучасні виробники техніки для саду пропонують різноманіття обприскувачів. Пропонуємо зупинитися на кожному різновиді більш детально.

Ручні

Ці моделі є найдоступнішим садовим обладнанням, призначеним для ручного обприскування. Для обробки рослин потрібно періодично натискати на важіль, що призводить до вивільнення краплин розчину. Такі садові пристрої підходять для догляду за балконними та кімнатними рослинами, невеликих клумб.

Гідравлічні

Ручні садові обприскувачі такого різновиду не мають окремий резервуар. Гідравлічне обладнання закачує певну кількість розчину та розпилює його на рослини. За допомогою обертання сопла можливо налаштувати рівень інтенсивності розпилення: від струменя до дрібнодисперсних крапель. Як правило, гідравлічні моделі використовують для обробки квітників, городини, невеликих садків.

Пневматичні або помпові

Такі ручні садові обприскувачі комплектуються пневматичною помпою, що відповідає за нагнітання тиску в резервуарі з речовиною. Модельний ряд такого обладнання представлено великим вибором:

 • помпові пульверизатори;

 • плечові обприскувачі;

 • ранцеві пристрої;

 • обладнання на коліщатках.

Ознайомитися з асортиментом обприскувачів для саду цього та інших видів можна за посиланням. В каталозі інтернет-магазину представлені тільки найкращі обприскувачі високої якості, які будуть ефективно виконувати власні функції тривалий час.

Акумуляторні моделі

Велика кількість садівників вважає, що найефективніші обприскувачі відносяться саме до цього виду. На ринку вони представлені двох різновидів – ранцеві та колісні. Кращі акумуляторні обприскувачі комплектуються батареєю, яка відповідає за нагнітання тиску в резервуарі з розчином. У більшості випадків місткості акумулятору достатньо для 3-6 годин безперервної роботи.

Ще однією перевагою таких моделей є те, що вони випускають дуже сильний струмінь речовини, який може досягти навіть верхівки дерева. Дуже виражена дрібна дисперсність розчину дозволяє зекономити хімікати навіть при обробці великого саду, фермерських угідь, а також виноградників.

Бензинові

Моторизовані бензинові обприскувачі є найпотужнішим садовим обладнанням для обробки рослин. Такі моделі представлені великим різноманіттям, тому обрати пристрій можна з врахуванням розміру ділянки, габаритів рослин, які потрібно буде обробляти та доглядати.

Тонкощі правильного вибору садової техніки

Велике різноманіття обладнання для обробки рослин суттєво ускладнює процес вибору обприскувача. Для того, щоб придбати дійсно хороший та якісний пристрій, потрібно звернути увагу на наступні аспекти:

 1. площа території, яку потрібно обробляти;

 2. характер рослинних насаджень (виноградник, дерева, ягоди або овочі);

 3. комплектація техніки;

 4. матеріал, з якого виготовлено деталі, механізми та корпус;

 5. надійність пристрою;

 6. репутація бренду.

Рекомендуємо обов’язково переконатися в тому, що пристрій піддається ремонту та необхідні запчастини є в наявності в нашій країні. Такий підхід дозволить придбати гарний садовий обприскувач, який буде працювати тривалий час без виходу з ладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обприскувач
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...