• Главная
  • Чи допомагають вітаміни від втрати волосся?
Новости компаний
11:36, 4 января

Чи допомагають вітаміни від втрати волосся?

Новости компаний

Коса із давніх часів була ознакою жіночої краси. Чоловіки також мріють про густу шевелюру. Але не завжди волосся буває таким, про яке мріє кожна людина. Часто воно має нездоровий вигляд, погано росте має недостатню густоту. А випадіння волосся стає справжньою проблемою.

Волосся постійно оновлюється. Природною є щоденна втрата 50 – 100 волосин. Але інтенсивне випадіння волосся може привести до облисіння. Необхідно звернутися за консультацією до лікаря, щоб дізнатися як покращати стан волосся. Детальніше про методи та вартість лікування облисіння лікарем трихологом переглядайте тут.

Причини втрати волосся

Часто активне випадіння волосся являється не самостійною проблемою, а симптомом певного захворювання або порушення в організмі. Встановивши та усунувши справжню причину проблеми, можна значно поліпшити стан волосся. На інтенсивність випадіння волосся впливають різні фактори:

  • генетична схильність;
  • стресові навантаження та нестабільність психоемоційного стану;
  • порушення гормонального характеру;
  • низький рівень гемоглобіну;
  • наявність інфекційних захворювань;
  • збої у роботі системи імунного захисту організму;
  • погана екологія;
  • недостатня кількість вітамінів.

На думку експертів, оздоровлення треба починати з укріплення імунної системи, забезпечення організму необхідними вітамінами та мінералами.

Вітаміни та здоров’я волосся

Для того, щоб мати здорове волосся, та зупинити облисіння, в організм повинна поступати достатня кількість необхідних білків та жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів. Треба подбати про збалансованість та різноманітність харчування. Основну кількість вітамінів людина отримує з харчовими продуктами. Нестачу їх можна сповнювати вживанням вітамінних комплексів. Але подолати проблему приймання вітамінів може лише у тому випадку, коли саме брак вітамінів спровокував випадіння волосся.

Проблема може бути пов’язана з дефіцитом вітаміну D, адже Україна не може похвалитися великою кількістю сонячних днів. Негативно на стан волосся впливає нестача заліза та цинку, вітамінів з групи В.

Але лише на основі лабораторних аналізів лікар може визначити, яких саме вітамінів та мінералів бракує організму. Компенсувати необхідно нестачу саме цих компонентів. Не завжди вживання вітамінів та БАДів безпечне. Адже можливе виникнення побічних ефектів, або нівелювання впливу ліків, які людина приймає. Тому корисним буде дотримання рекомендацій лікаря, щодо виду вітамінів та дозування.

Дія вітамінів

Вважається, що позитивний вплив на стан волосся мають вітаміни А, B, C, D, Е. Вітамін В2 корисний для сухих, ламких кінчиків волосся. Зміцнює волокно волосся, підсилює дію інших вітамінів, допомагає при появі лупи вітамін В6. Для боротьби із тьмяним, млявим волоссям призначають вітаміни В3, В8, В10. Стимулює синтез кератину (білок, що являється основним будівельним матеріалом), вітамін В7. З молекул цього білка формується міцна оболонка, від стану якої залежить наскільки гладенькими та блискучими будуть локони.  В12 – вітамін, що допомагає оновленню волосяного фолікула. Омега – 3 жирні кислоти допомагають відновленню зростання, ущільненню та збільшенню діаметра волосся.

Дефіцит будь-якого вітаміну може стати причиною початку процесу облисіння. Призупинити процес випадіння волосся, або зменшити його швидкість допомагають вітамінні комплекси та БАДи від облисіння, які призначає лікар трихолог.

Також треба не забувати, що якісні препарати, відомих виробників не можуть бути дешевими. Але саме вони допомагають отримати позитивний результат. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...