• Головна
 • Комплектація Нової Української школи по-новому: на що важливо звернути увагу та де купувати необхідне
Новини компаній
09:00, 19 квітня 2021 р.

Комплектація Нової Української школи по-новому: на що важливо звернути увагу та де купувати необхідне

Новини компаній

НУШ або інакшими словами Нова українська школа – проект, котрий передбачає створення таких навчальних закладів, де учні будуть відчувати себе комфортно, де їм буде приємно навчатися та не лише отримувати знання, але й застосовувати здобуті знання та навички на практиці, в житті. Одним із пріоритетів НУШ є саме комфорт учнів, адже вкрай важливо не тільки дати знання, а й створити всі необхідні умови для проведення часу в школі з задоволенням.

Комплектація Нової Української школи по-новому: на що важливо звернути увагу та де купувати необхідне, фото-1

Саме тому так важливо попіклуватися про те аби витіснити шкільних класів громіздкі й застарілі парти, шафи й стільці та наповнити класи меблями:

 • зручними;
 • багатофункціональними;
 • стильними;
 • практичними;
 • екологічними;
 • безпечними.

Важливо не забути й про наявність спеціального обладнання завдячуючи якому навчання буде захопливим, надихаючим та таким, що відкриватиме перед дітками безліч можливостей. Де за доступними цінами придбати найрізноманітніші товари для НУШ? Про це пропонуємо вам поговорити далі.

Найкраще навчальне обладнання для облаштування початкової школи

Комплектація Нової Української школи по-новому: на що важливо звернути увагу та де купувати необхідне, фото-2

Навчальні кабінети початкових класів повинні допомагати вчителям забезпечувати відповідну навчальну атмосферу для того аби учні могли в максимально комфортних для них умовах та з задоволенням отримувати початкову освіту. Крім того, що під час навчання дітки мають засвоювати елементарні знання із рідної мови, математики, природознавства та ряду інших предметів, важливо аби це навчання було цікавим.

Що ж впливає на це? Звісно що на успішність навчання самим прямим чином впливає якраз наявність новітнього навчального обладнання, виготовленого відповідно до останніх вимог НУШ. Для того аби ви змогли знайти та придбати найкращі товари для НУШ, запрошуємо вас відвідати офіційний інтернет-сайт популярної в Україні компанії STEM class.

Асортимент STEM class та основні переваги

Комплектація Нової Української школи по-новому: на що важливо звернути увагу та де купувати необхідне, фото-3

В асортименті компанії є досить багато найрізноманітнішого шкільного обладнання для облаштування шкільних кабінетів. Особлива увага приділена саме початковій школі та обладнанню початкової школи відповідно вимог НУШ. Зокрема серед такої категорії обладнання є:

 • природничо-наукові та логіко-математичні складові;
 • художньо-мистецьке та мовне оснащення;
 • різноманітне технічне приладдя;
 • а також приладдя для організації навчального середовища.

Все вищезазначене тут доступне у найширшому асортименті. Оскільки пріоритетним напрямком нової української школи вважається інклюзивна освіта, в онлайн-каталозі сайту також можливо знайти широкий вибір методичних вказівок щодо організації інклюзивного навчання, а також спеціального обладнання для інклюзії. Є тут чудове обладнання для кабінету географії, для кабінетів хімії, фізики, біології, математики, тощо.

Комплектація Нової Української школи по-новому: на що важливо звернути увагу та де купувати необхідне, фото-4

Спеціально для того аби допомогти вчителям початкових класів організувати цікавий освітній процес в STEM class зробили все можливе для того аби в одному каталозі зібрати найширший вибір обладнання завдячуючи якому можна створити для НУШ такий захоплюючий куточок як STEM лабораторія. Саме завдяки наявності цього обладнання дітки зможуть розвиватися одразу в кількох предметних областях при цьому розуміючи, що у навіть часом нудній теорії є і прикладний характер. Окрім цього, STEAM-обладнання чудово розвиває такі важливі для життя навички, як критичне мислення, креативність та комунікацію.

Комплектація Нової Української школи по-новому: на що важливо звернути увагу та де купувати необхідне, фото-5

У вас залишилися запитання? Бажаєте отримати професійну консультацію чи може допомогу у виборі товарів та обладнання для НУШ? Тоді не гайте часу, звертайтеся. Провідні фахівці STEM class залюбки допоможуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...