TMS-система від компанії UIS: переваги автоматизації доставки

Служби доставки в сучасному світі працюють на максимумі. На сьогодні інтернет-торгівля стає все популярнішою, а там де є замовлення в онлайні, в 99% є і кур’єрська доставка. Важливо організувати процес доставки таким чином, аби і клієнт був задоволеним і компанія показувала хороші показники ефективності роботи. TMS-система те, що потрібно для економії часу та ресурсів фірми. Електронні таблиці та маршрутні листи — це застарілі рішення, на місце котрих прийшло дане програмне забезпечення Transportation management system.

TMS-система від компанії UIS: переваги автоматизації доставки, фото-1

TMS-система: коротко про головне

Дане програмне забезпечення це те, що допоможе краще оптимізувати всі поставки. З допомогою TMS перевізники, замовники та постачальники зможуть швидше і якісніше виконувати свою роботу. Відправляти, відстежувати та отримувати товар. Продавці можуть суттєво зменшити власні витрати, можливо якісно скоротити колектив, та економити свій час менше витрачаючи на контроль і паперову волокнину.

Якщо виділити основні задачі, котрі виконує дане програмне забезпечення, то це:

 1. Моніторинг завантаженості кожного кур’єра. Аналізуючи ці дані керівник зможе зрозуміти, чи оптимальна кількість працівників наразі трудиться в колективі;.

 2. Можливість здійснювати доставку у точно визначений проміжок часу. З цим сьогодні існують великі проблеми, і лише застосування TMS-системи допоможе оптимізувати даний процес. Однак тут варто цікавитися у розробників заздалегідь, наявністю подібної функції. Наприклад, в Україні подібну систему пропонують у компанії UIS, однак не кожен розробник може задовольнити цей запит.

 3. Можливість здійснити доставку в межах 12-ти або 24-х годин;

 4. Моніторинг залишків товару у кур’єра. Тобто, у системі буде відображатися навіть цей момент.

 5. ТМS-система може значно спростити деякі процеси, наприклад деяке програмне забезпечення може автоматично вибрати компанію перевізника спираючись на історію попередніх замовлень;

 6. Система відстежує маршрут перевезення і якщо це потрібно автоматично перенаправляє його в іншу локацію;

 7. Система регулярно проводить аналіз всіх перевезень, формуючи детальний звіт з котрого видно всі можливі неточності.

Загалом, дане програмне забезпечення це те, що точно буде цікаве тим, хто цінує власний час і кошти, а ще дбає про якісне обслуговування клієнтів.

Переваги TMS-системи від компанії UIS

Українська компанія UIS https://uislab.com є лідером з розробки даного програмного забезпечення на вітчизняному ринку. Їхніми послугами користуються провідні підприємства в Україні та за її межами. Все через комплексний та індивідуальний підхід до кожного замовлення, а ще низку переваг, таких як:

 • Мінімізація простоїв, а якщо бути точнішим, то їх кількість прирівнюватиметься до нуля;

 • TMS від UIS дає можливість працювати одразу з кількома містами і багатьма складами обслуговування одночасно;

 • Розробник побудував дану систему на Oracle. Це важливий нюанс, адже в даному випадку програма має велику відмовостійкість;

 • Система інтегрується з Google Maps та має вбудований API.

Також, одним з вагомих переваг компанії UIS це те, що вони пропонують користування TMS-системою на умовах SaaS. Тобто замовник може оформити контракт та користування програмним забезпеченням на певний період часу, оплачуючи лише фіксований щомісячний платіж, та не турбуючись про обслуговування системи в подальшому.

TMS-система - це відмінна інвестиція в майбутнє бізнесу, і зараз саме час її зробити. 

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
TMS-системи UIS
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии