• Головна
  • Бізнес по франшизі з кожним днем ​​набирає обертів
Новини компаній
03:36, 23 січня 2020 р.

Бізнес по франшизі з кожним днем ​​набирає обертів

Новини компаній

Сьогодні франшиза є відправною точкою для старту бізнесу у підприємців-початківців. Це ідеальна система, яка допомагає підприємцям без досвіду почати заробляти на своїй справі. Сьогодні франшизи користуються попитом по всьому світу, включаючи Україну. Цікавий факт, що на зміну бізнесу в сфері фастфуду та громадського харчування, виходить на першу позицію сфера інформаційного бізнесу.

Чому актуально купувати франшизу

Франшиза надає вигідні умови співпраці, її основними перевагами є:

  • мінімальні ризики для партнера;

  • мінімальний поріг вкладень;

  • швидка окупність;

  • постійна підтримка нових партнерів;

  • ведення бізнесу по готовій, перевіреної і працюючій системі.

Щорічно на ринку франчайзингу України з'являються десятки нових франшиз. Частина з них закривається, проте залишаються найбільш вигідні та привабливі для потенційних партнерів. Визначальним фактором покупки франшизи молодим підприємцем, є мінімізація інвестиційних ризиків. Купить франшизу це дуже просто та вигідно, тому що новий партнер отримує вже опрацьовану модель бізнесу, яка гарантовано призведе до доходу, при належному виконанні плану робіт.

Яку франшизу купувати, щоб не прогоріти

Сьогодні в Україні користується попитом франшиза міських онлайн-порталів CitySites. Це всесвітня мережа, яка працює в 14 країнах світу і створила веб-портали для 120 міст. Детальніше про франшизу - https://citysites.ua/franchise

Впізнаваність даного бренду непорівнянна зі схожими компаніями. Якщо ви вирішили впевнено рухатися в бізнесі, ця франшиза буде оптимальним рішенням.

Для будь-якого міста України створення міського онлайн-порталу є невід'ємною завданням. Сайти на платформі CitySites відрізняються привабливим дизайном, зручною структурою, легким керуванням і швидкою роботою. На міському порталі є близько 11 способів монетизації для партнера франшизи. Серед основних методів заробітку на сайтах CitySites виділяють:

  • розміщення рекламних банерів;

  • розміщення рекламних статей;

  • розміщення контактних даних підприємств, установ, бізнесу;

  • нативну рекламу і т.д.

CitySites - це франчайзер, який дорожить своєю репутацією. Адже від успіху локального одиничного партнера, залежить розвиток всієї компанії в цілому. Цієї позиції дотримується керівництво даної франчайзі. Всім новим партнерам CitySites доступна онлайн-бібліотека з інформацією по успішному веденню бізнесу мережі міських сайтів. Для всіх партнерів доступні консультації в офісі або онлайн режимі.

Разом з набором рекомендацій щодо ведення бізнесу, все нові партнери отримують мобільний додаток до свого веб-порталу міста. Програма працює на операційних системах iOS і Android, вона проста у використанні і сподобається всім відвідувачам міського порталу. З мобільним додатком легко моніторити цікаві новини міста та залишатися в курсі всіх подій, що відбулися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#франшиза #citysites
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...