• Головна
  • Сучасна діагностична та лікувальна ендоскопія
Новини компаній
15:30, 14 січня 2020 р.

Сучасна діагностична та лікувальна ендоскопія

Новини компаній

Ендоскопія– новітній спосіб діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту. Завдяки технології виконання даної процедури, лікар, що виконує її, може з точністю оцінити стан внутрішніх органів пацієнта, таких як стравохід, шлунок, кишківник.

Переваги гастроінтестинальної ендоскопії в центрі "Клініка Мануфактура":

 1. Дослідження виконуються під керуванням досвідченого сертифікованого фахівця зі стажем роботи в даній сфері більше 20 років. Калюжний А.М. є одним з найкращих фахівців в даній сфері.

2. Обладнання:

Відео з камери ендоскопа проектується за допомогою найсучаснішої відеосистеми фірми "OLYMPUS", яка є світовим лідером у виробництві медичного обладнання даного напрямку. Система, що використовується - EVIS EXERA III CV-190.

Сучасна діагностична та лікувальна ендоскопія, фото-1

3. Запорукою безболісної ендоскопії в нашій клініці є анестезіологічний супровід:

  • всі процедури проводяться із застосуванням місцевої анестезії, або за допомогою “медикаментозного сну”, що забезпечує відсутність дискомфорту та больових відчуттів під час та після досліджень;
  • бригада анестезіологів розпоряджається найсучаснішими анестезіологічними засобами провідних виробників; лікарі спостерігають за хворим за допомогою спеціальних моніторів; в арсеналі лікарів налічується сучасне дихальне обладнання фірм-виробників, які є світовими лідерами;
  • після проведення процедури, задля відновлення сил та спостереження за пацієнтом 24/7 в клініці наявні комфортабельні палати цілодобового перебування.

4. Спектр послуг, що надаються.

  • ендоскопічне діагностичне дослідження верхніх і нижніх відділів шлунково-кишкового тракту для виявлення різної патології шлунково-кишкового тракту (запальних змін, виразкової хвороби, новоутворень на ранніх стадіях розвитку);
  • взяття матеріалу для виявлення хелікобактерної інфекції;
  • проведення біопсії шлунка по Сіднейському протоколу (для верифікації, визначення стадії різних типів гастритів і визначення ризиків розвитку раку шлунка);
  • ендоскопічне видалення новоутворень з наступним гістологічним дослідженням видаленого матеріалу;
  • видалення сторонніх тіл з ШКТ та зупинка кровотеч

Протягом дослідження, лікар-ендоскопіст діє згідно протоколу, після процедури надає його хворому, виписує рекомендації по закінченні ендоскопії, працює з суміжними спеціалістами: гістологом, проктологом, гастроентерологом, хірургом та іншими спеціалістами (в тому числі і з фахівцями інших клінік). Така схема діяльності забезпечує чітку, всесторонню діагностику і максимально ефективне лікування найрізноманітніших захворювань.

При необхідності, можливе обстеження пацієнта за допомогою інших методів, таких як комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукове дослідження, лабораторні дослідження та інші види.

Лікар-ендоскопіст також складає план подальшого спостереження пацієнта з інформуванням його про подальші візити в ендоскопічний кабінет аби стежити за станом хворого та регресом захворювання.

При виявленні серйозних патологій, що потребують постійного лікування та нагляду медичного персоналу, в клініці є стаціонар з комфортабельними палатами.

Записатись на дослідження ви можете за телефоном: 044 200 11 97.

facebook.com/manufacturaclinica

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...