З основними правилами вживання елітних алкогольних напоїв ми визначилися в попередніх наших публікаціях. Цінителі перевагу віддають коктейлям, які у всіх випадках готуються згідно з рецептами, на основі елітного алкоголю зі спеціалізованого перевіреного магазину. Продовжуємо публікацію кращих рецептів коктейлів з віскі jack daniel's і ромом від elit-alco.com.ua, які в домашніх умовах можна повторити. Ми приготуємо сьогодні напої під назвою «Віскі-кола» і «Богатирське здоров'я», де основа - віскі і білий ром.

Рецепт 3. Віскі-кола.

Об'єктом невщухаючих суперечок продовжують залишатися смакові якості цього коктейлю досі. Специфічний присмак напою - причина, він порівнюється деякими критиками з «клопами» або «гумою». Однак у коктейлю шанувальників більше на порядок, ніж огудників. Склад: кращих сортів віскі від elit-alco.com.ua 50 мілілітрів; коли або пепсі 50 мілілітрів (як варіант, кока-кола плюс пепсі-кола); 2-3 кубики льоду. Процес приготування: кидаємо в склянку кілька кубиків льоду, додаємо інгредієнти в рівних пропорціях, перемішуємо ретельно, отримуємо насолоду.

Рецепт 4. Богатирське здоров'я.

Таке ім'я не випадково дано напою на основі елітного алкоголю (рому з віскі), дійсно, потрібно володіти богатирським здоров'ям воістину, щоб порцію цього міцного коктейлю осилити. Саме його насиченим смаком насолоджується більшість чоловіків. Склад: віскі 20 мілілітрів; білий ром 20 мілілітрів; вишневого лікеру 20 мілілітрів; лікеру Drambuie 20 мілілітрів. На основі шотландського Единбурзького содового віскі робиться останній інгредієнт в компанії з шафраном медом, анісом і мускатним горіхом. Процес приготування: перемішуємо в шейкері всі інгредієнти і переливаємо в високий келих, кинувши попередньо кілька кубиків льоду.