Вам належить здійснити перевезення вантажів? Тоді починайте вже зараз вивчати пропозиції від транспортних компаній. Незважаючи на те, що на ринку діє чимало організацій, готових допомогти вам у цій справі, у вас в процесі вибору виконавця виникне чимало труднощів. З чим саме вони пов'язані? Просто важко перевірити кожну фірму – їх занадто багато і на це буде потрібен значний час. Щоб оптимізувати процес, підіть іншим шляхом. Спочатку зробіть вибірку потрібних вам фірм і вибирайте вже серед них. Але як відсіяти зайві організації?

Для початку з'ясуйте вік кожної транспортної компанії. Ваше завдання – знайти серед них найстаріші фірми. Наприклад, однією з таких є DSV – вона почала свою роботу майже 40 років тому. Погодьтеся, солідний вік для будь-якої компанії. Це відразу виділяє її на фоні конкурентів.

Чому віком організації приділяється така увага? Справа в тому, що він говорить про компетентність фірми і про її затребуваність. Тільки компанія, яка користується попитом у клієнтів, здатна довгий час утримувати свої позиції на ринку.

Другий етап кастингу – перевірка походження фірми. Багато українців довіряють більше зарубіжним компаніям. Ви теж схильні довіряти іноземним транспортним організаціям? Тоді почніть з'ясовувати, які з них діють на ринку України.

Третій пункт – перевірка спектра послуг і поля діяльності. Яким транспортом ви бажаєте здійснювати вантажні перевезення? Від цього і треба відштовхуватися при виборі транспортної компанії. Хоча на ринку діє чимало універсальних фірм, які готові запропонувати організацію перевезень будь-якими засобами. До таких належить і DSV – тут ви можете замовити доставку товару за допомогою автотехніки, літака або морського судна. Залишається тільки з'ясувати, який вид краще в вашому випадку.

Ви плануєте проводити перевезення небезпечних вантажів? Тоді вибір фірми ускладнюється. Далеко не всі організації мають технікою, придатною для подібних вантажоперевезень. Але все ж, такі є. Наприклад, DSV працює і з такими вантажами. У її співробітників є необхідний досвід для організації перевезення небезпечних гарячих речовин. Ви завжди можете звернутися сюди з допомогою з таких питань, і менеджери компанії організують для вас транспортування небезпечних вантажів.

З'ясуйте, у які саме держави готова відправити товар обрана вами фірма. Бажано знайти організацію, яка готова провести перевезення товару в будь-яку точку планети. Це спрощує життя її клієнтам.