На перший погляд зробити вінтажну проводку легко, так як немає необхідності руйнувати стіни, а особливо, якщо ми робимо її в будинку з колоди, де повністю відсутні внутрішнє облицювання стін і стель.

Ретро електрика в дерев'яному будинку

Така проводка монтувалася ще на початку минулого століття і виконувалась за допомогою декількох одножильних проводів, де волокна були скручені по спіралі.

Раніше не було спеціальних розподільчих коробок і тому всі точки прокладки проводів здійснювалися на керамічних або більш дорогих фарфорових ізоляційних роликах. Для того щоб окремі волокна не було видно, майстри ховали їх під спеціальною опліткою.

Природно, такий спосіб у сучасних будинках буде небезпечним і неестетичним, тому фахівці пропонують своїм клієнтам установку проводки а-ля «ретро», яка розташовується на стінах і стелі.

Придбати кабель ретро для ретро єлектропроводки ви можете в нашому інтернет-магазині.

Для того щоб проводи мали естетичний вигляд виробники покривають їх спеціальним матеріалом.

Зазвичай для створення красивого ретро-стилю виробники використовують шовкову оплітку різних кольорів в залежності від кольору стін дерев'яного будинку і задумки дизайнера. Перед установкою такої проводки її обробляють спеціальними негорючими речовинами. Мідні дроти для створення вінтажній проводки можуть бути перетином 0,5–2,5 міліметра. Іноді для більшого ефекту фахівці використовують спеціальні інженерні труби.

У нас ви можете дуже вигідно придбати світильники ретро.

Також до кабелів у комплекті виробники пропонують вінтажні розетки, вимикачі та інші пристрої в своєму власному стилі.

Дерев'яні будинки досить специфічні, так як не завжди в них роблять внутрішні облицювальні роботи, що істотно ускладнює прокладання кабелю всередині стін. Для того щоб не псувати зовнішній вигляд інтер'єру фахівці рекомендують частина проводки робити зовнішньої, тобто в вінтажному стилі.

Цей момент обумовлений ще й тим, що розподільні короба не можуть щільно прилягати до стіни, а кріпильні скоби використовувати забороняється.

Види проводки «під старовину»

Існує кілька різних видів проводки «під старовину», які сьогодні користуються великою популярністю серед власників зрубів.

Проводка в ретро — стилі з використанням старовинних роликів. Сьогодні ми можемо побачити такий тип проводки в зрубах і звичайних будинках, які були побудовані в період 1920-1940 років і не піддавались капітальному ремонту.

Пристрій проводки з кабелів спеціального типу. Це можуть бути перекручені і стилізовані під старовину дроти.