Уже кілька століть мереживо використовується для створення чарівних весільних нарядів. І завжди вони виглядали розкішно, дорого і жіночно. Нічого не змінилося і на сьогоднішній день, коли сучасні дизайнери створюють неймовірно красиві наряди для наречених як повністю мереживні, так і з окремими елементами.

Раніше мереживо плели вручну, тому воно коштувало дорого, відповідно, і ажурні сукні могли собі дозволити лише заможні дами. Зараз цей процес механізовано, тому матеріал став набагато доступніше і різноманітніше. Шантильї, гіпюр, рішельє, макраме, шиття - все це використовують дизайнери для створення своїх шедеврів, тому на вітринах сучасних салонів ми можемо споглядати незрівнянні сукні Silviamo, які можуть бути і повністю зшиті з мережива, і декоровані ним.

Модні сукні з мережива

Ні для кого не секрет, що кожна дівчина мріє про розкішне і оригінальне весільне плаття, яке найвигіднішим чином зможе підкреслити природну красу юної нареченої. І це легко зробити за допомогою наступних шедеврів:

• мереживна спина, що підкреслює стрункий жіночий стан. Дані моделі представляють собою повністю прозору спину, тому виглядають багато і стильно;

• корсет, виконаний з щільної тканини, але декорований мереживом, додає наряду урочистості;

• бретелі. Ажурні бретелі, що починаються від ліфа плавно переходять в спинку, надають наряду витонченості і благородства;

• фальш-декольте. Даний тренд з'явився кілька сезонів тому, але до цих пір не здає своїх позицій.

І всі ці тренди дизайнери переносять на різні моделі. Казкові «Принцеси», які справляють враження класичної вишуканості і легкості. Вони ще хороші тим, що підходять для дівчат з різною фігурою. Лаконічні прямі силуети, які можуть надіти панянки з пропорційною фігурою. Спокусливі «Русалки, щільно облягають стан, тому зайві сантиметри в області талії або стегон тут неприпустимі. І не слід скидати з рахунків і грецькі весільні сукні, тому що вони відрізняються вільним кроєм, оригінальністю і надзвичайною красою. З їх допомогою можна вигідно підкреслити груди, вдало приховати зайві сантиметри на стегнах.

Як бачимо, сучасне мереживо і талант дизайнерів допомагають створювати неймовірно красиві і дуже зручні весільні сукні на будь-який смак, щоб найвибагливіша наречена змогла підібрати для себе бажаний наряд у будь-якому з салонів міста, а не замовляти його в ательє.