Кожен з нас в дитинстві грався з ліхтариком і за допомогою кисті руки намагався з тіні зробити собачку, зайчика, або кролика. Але мало хто міг уявити, що за допомогою людського тіла можна зробити більше ніж просто собачку. Молоді хлопці з міста Чернігів зробили великий крок вперед і за допомогою своїх тіл створюють цілі постановки, використовуючи при цьому всю пластику своїх тіл. Невелика команда створює цілі постановки на різні теми. Романтична прогулянка по Франції, історія про космос, казка про Попелюшку і це всього лише мала частка тих постановок, які є в арсеналі театру. Основну інформацію можна знайти на їхньому сайті, де можна подивитися відео театру і почитати про хлопців.

театр тіней Delight зумів підкорити такий таємничий жанр і спеціально для Вас розповість, як можна зробити театр тіней в домашніх умов. Невелика кількість речей, які завжди можна знайти під рукою забезпечить Вам з дитиною на цілий вечір величезна кількість позитивних емоцій, а дитина буде безмежно щаслива від отриманих емоцій. Ви можете показати одну з казок театру тіней Delight для більшої зацікавленості в проведення вільного часу.

Для початку нам необхідно підготувати нашу сцену, на якій ми будемо робити наш театр тіней. Це може бути як звичайний стіл, так і можна вмоститися по зручніше на килимі. Основним елементів, за допомогою якого не створити театр тіней - це джерело світла. У кожного з нас під рукою є мобільний телефон, в якому вже є невеликий ліхтарик, якщо немає телефону то можна використовувати звичайний домашній ліхтарик, головне що б світло від нього не дуже розсіювався по сторонам. Найкраще використовувати світлодіодні ліхтарики, вони найкраще підходять для цієї справи https://shadowdelight.org/ua/video/teatr-tiney-delight-popelyushka-3D-shou-tiney.

Озброївшись світлом, переходимо до другого етапу, а саме нашому екрану. Як його можна використовувати стінку, якщо вони світлі, або змайструвати рамку, на яку натягнути напівпрозору білу тканину. Головне використовувати не особливо щільну тканину, оскільки тоді джерело світла не зможе дати хорошого ефекту. Для трафарету фігурок можна використовувати звичайний картон, але не як звичайні листи, оскільки вони будуть прогинатися і не зможуть тримати контури. Тепер можна переходити до нашого театру тіней. Склавши невелику історію можна гуляти з нашими малюками.

Зжерело shadow theatre Delight: https://shadowdelight.org