Ламберджек – це транскрипція з англійської слова «lumberjack», що в перекладі означає «лісоруб». Якщо зараз ви чуєте від когось «Ламберджек», навряд чи мається на увазі співробітник лісового господарства. Разом з цим західним словом утворився новий стиль – Ламбер (Lumberstyle).

Хто такий Ламберджек?

В Україні ламберджек ще не прижився. Вважається, що фінансова незалежність дістається у спадок або тяжкою працею. Поки що цих хлопців мало, і вони не згодні з цим. Вони живуть собі на втіху, дотримуючись вільного стилю. Їхнє ставлення до життя дозволяє їм досягати всього, чого душа забажає.

Визначити серед натовпу ламберджека дуже просто: гарна дикція, грамотне мовлення, в міру розвинена мускулатура, кілька татуювань на тілі, пару сотень баксів на кожен день, розкішна борода, приємний запах від тіла, нова жінка на кожен день. Це успішні бізнесмени або директори фірм. Вони не звикли, щоб ними хтось керував: він сам собі начальник. Ламберджек – це вільний птах.

Найчастіше вони народжуються не в багатих сім'ях, але вже з малого віку знають, чого хочуть від життя, і домагаються цього, незважаючи на перешкоди, які зустрічаються на їх шляху. Вони настільки легко справляються з будь-якими труднощами, що їм можна тільки позаздрити.

Ось уривок з біографії одного відомого ламберджека, ім'я якого ми не будемо розголошувати:

«Я з дитинства не знав, що таке дорогий одяг і смачно поїсти. Дівчата завжди обходили мене стороною. Після закінчення школи батьки віддали мене вчитися в університет на ветеринара. Після закінчення я ненавидів свою роботу! Мати завжди вважала, що працювати потрібно тільки заради грошей. «Хороший ветеринар буде кататися на мерседесі.» Упевнений, що в її словах є частка правди, і багато ветеринарів люблять тварин і свою роботу – вони люблять те, чим займаються. Але це не моє. Пропрацювавши п'ять років, принижуючись кожного дня, я вирішив припинити це мерзенне існування і відкрив свою справу. Спочатку було важко, але після перевтілення в ламберджека гроші як струмок попливли до мене в кишеню. Я назавжди забув про фінансові проблеми. Дівчата будь-якого віку танули, коли я перебував поруч. Більшість моїх друзів і знайомих також перетворилися на ламберджеків. А ті, хто побоялися, продовжили своє існування, працюючи бухгалтерами, юристами, економістами, менеджерами і т.д. »

Ламбердже або як стати успішним

У чому ж секрет ламберджека? У цій статті буде коротко описано кілька основних принципів життя ламберджека. Якщо ви почерпнете хоча б частку, ваше життя налагодиться, мрії перетворяться на цілі. І будь-яка мета буде досягнута в найкоротші терміни. Ламберджек – це не спосіб життя – це життя! Життя, про яке мріє кожен, але не знає, як втілити це в реальність.

Трохи історії для того, щоб нижче описане було зрозуміло.

Є кілька видів чоловіків. Умовно їх поділяють на три групи: альфа-самці, бета-самці, омега-самці. До перших, як ви вже здогадалися, належить ламберджек. Це впевнені, сильні люди у всіх проявах. Другі скоріше відносяться до творчих людей, вчених, соціальних діячів. Їм ні до чого фінансова незалежність або нова дівчина кожен день – вони живуть наукою або творчістю. А ось третім не пощастило – найчастіше це невдахи, яким нічого не потрібно в житті. Вони можуть жити за рахунок батьків або дружини. Підкорятися жіночій думці або навіть принижуватися перед жінками. Але є і плюс – вони хороші домогосподарки і завжди слухаються маму. Хотілося б відзначити, що багато ламберджеків також колись були омега-самцями. І в цьому немає нічого ганебного, далі ви зрозумієте, про що мова.

Як альфа-самець виділяється серед натовпу?

Трохи ендокринології, на жаль, без базових понять цієї науки, ви не зрозумієте, як ламберджек здійснює свої цілі.

З часів мамонта сильним вважався чоловік, який міг забезпечити свою сім'ю – альфа-самець. З розвиненою мускулатурою, рослинністю на тілі, грубим голосом його завжди можна було впізнати серед натовпу. Саме під крики альфа-самця жителі племені бігли в бій або нападали на мамонта. Довгі походи виснажували чоловіків. Сильний серед найсильніших завжди тримав неспання, і коли поверталися додому в плем'я, про подробиці бою або полювання питали саме його. Жінки інстинктивно падали до його ніг, так як розуміли, що саме такий чоловік може забезпечити її і потомство. Сама не розуміючи чому, самка текла струмком, перебуваючи поруч з ним. Все дуже просто: інстинкт розмноження. Плодити потомство хочеться від сильного, так як інстинкти говорять – тільки від нього буде здорове і сильне потомство. А виною всьому тестостерон! І чим більше тестостерону вироблялося, тим сильніше був чоловік. Синтез чоловічого гормону закладений в нас генетично, можна було б сказати на той час – але ми живемо в XXI столітті, і на даний момент синтезувати тестостерон можна «штучно». Ні, приймати стероїди не потрібно. На вироблення цього гормону впливає навколишнє середовище. Тестостерон виробляється для перемоги! Перемоги в бою або над іншими самцями. Але сучасна наука говорить і зворотне: якщо чоловік постійно почуває себе в переможному стані, тестостерон починає вироблятися незалежно від генетичної схильності.

Тобто вам потрібно створити навколо себе такі умови, щоб ви відчували себе переможцем.

Як стати ламберджеком?

Ламберджек має неймовірне вироблення тестостерону. Саме тому йому так просто все вдається. Завдяки тестостерону він не відчуває страху, з'являється впевненість у своїх діях (навіть якщо вони неправильні), падаючи, він піднімається знову і вже з новими знаннями і досвідом йде в бій і досягає своєї мети.

Так що ж робити, якщо тестостерону мало і не хочеться вживати стероїди?

Зробіть себе ламберджеком до того, як у вас почнеться максимальний синтез цього гормону.

Тривалі походи не давали чоловікам можливості голитися. Чим довше був похід, тим більше гинуло чоловіків. І лише ті, хто поверталися, вважалися сильними. І доказом того, що вони дійсно були на полюванні або війні, був видобуток і довга борода.

Борода – це ознака альфа-самця. На дворі XXI століття і для того, щоб люди повірили в вас, щоб візуально переконати їх, що саме ти ламберджек, слід відрощувати бороду. Але є один момент, просто відрощувати бороду недостатньо.

Погляньте на рослинність на обличчі бомжів. Це більше схоже на брудне рване полотно з дрібними комахами. Дивлячись на таку бороду, іноді навіть огидно спілкуватися, я вже не кажу про укладення угоди. Борода повинна бути густою, приємно пахнути і бути доглянутою. Будь-який чоловік, поглянувши на таку бороду, неусвідомлено, інстинктивно, проявляє до вас довіру. Більшість жінок, що б вони не казали, течуть струмком, дивлячись на бороду, адже тваринне єство говорить їй: «це хороший здобувач, він зможе тебе вберегти від бід і нагодувати тебе і твою дитину».

В силу якихось моментів ти не можеш відрощувати або доглядати за бородою. Перша причина: просто не росте. Друга: вимагає часті походи в барбершопи. До того, як ти станеш ламберджеком, елементарно не буде вистачати грошей на відвідування барбера. Один такий похід обійдеться в кілька десятків доларів. Тому, майбутній ламберджек, зверни увагу на препарати, які прискорюють ріст бороди або допомагають доглядати за нею.

Звичайно, не віриться, та хто він такий взагалі, цей ламберджек?

А ти спробуй стати таким як він. Автоматично до тебе зміниться ставлення, люди вважатимуть тебе сильним у всіх відносинах. І самонавіювання дозволить тобі бути, як ламберджек. А через кілька років ти, сам не розуміючи того, будеш успішним, фінансово забезпеченим, але вже не «як ламберджек», ти сам їм станеш.

Справа не в бороді, яку носить ламберджек, а в ставленні до життя – борода лише додасть упевненості.