Номер таксі повинен бути занесений в мобільний телефон кожної сучасної людини, яка цінує свій час. Навіть жителі невеликих міст часто замовляють машини, щоб швидко дістатися в віддалений район. Потрібен сервіс ще й з тієї причини, що рух громадського транспорту в більшості українських міст (в тому числі в столиці) затихає до півночі. Тим часом, багато людей в цей час розважаються, повертаються з роботи або виходять у зміну.

Звичайно, можна вибрати кілька служб таксі з адекватними тарифами і занести з в свій довідник на смартфоні. Однак більш зручне рішення – установка спеціальної програми. Ви можете завантажити додаток для замовлення таксі на otaxi.org. Програма для смартфона має зручний і зрозумілий інтерфейс. Вона дозволяє відправляти запит на машину в кілька кліків навіть з галасливого місця.

Зверніть увагу, що сервіс OTaxi обмінюється замовленнями з більш ніж 200 службами таксі. Це означає, що ви в будь-який час без труднощів зможете швидко знайти вільний автомобіль, який знаходиться недалеко від вашого місця розташування і відповідає всім запитам. Користувачі можуть вибирати тип і модель машини, додаткові сервіси. За допомогою додатка вийде виконати попереднє замовлення, уточнити завантаження салону, викликати машину з кондиціонером. Можете вказати, якщо вам потрібен універсал (для перевезення невеликого вантажу) або мікроавтобус. Деякі служби таксі надають послуги з транспортування тварин і кур'єрський сервіс. Якщо вас цікавить будь-якої з цих варіантів, згадайте про це при відправці запиту.

Після того, як клієнт оформляє заявку в додатку, замовлення надходить на пристрої всіх водіїв. Звичайно, в години-пік це не гарантує, що на запит відгукнутися відразу. Однак додаток передбачає можливість трохи підняти ціну замовлення. Це підвищить шанси на швидке реагування.

Зверніть увагу, що додаток діє в більшості великих українських міст. Більш того, ви можете скористатися ним в Польщі. Так, додаток OTaxi дозволяє викликати машину в Гданську, Варшава, Сопоті, Гдині.

Програма передбачає накопичення бонусів. За кожну поїздку нараховуються бали. Згодом ви зможете замовити машину безкоштовно. Це зручний спосіб економії.

Додаток функціональний. Тут можна створити чорний і білий списки водіїв, моментально розраховувати ціну поїздки, шукати найближчу адресу, переглядати історію замовлень, створити «карту» частих маршрутів.