Наркоманія – одна за найбільших проблем сучасного суспільства. Стати на слизьку стежку людина може в будь-якому віці.

 

Найчастіше залежна людина не усвідомлює проблеми і не поспішає лікуватися. Тоді на допомогу повинні прийти близькі люди. Про результативне лікування можна дізнатися на сайті http://лікування-наркоманії.com/lechenie-nakomanii/.

 

Крок перший: очищення організму

 

Коли людина стає залежною від наркотичних речовин, говорять про наркоманію. Хвороба включає в себе і фізичний, і психологічний потяг одночасно. Тому лікування повинно йти у декількох напрямках.

 

По-перше, це програма детоксикації, тобто очищення організму від шкідливих речовин. Через деякий час вживання печінка та інші органи-фільтри перестають справлятися з навантаженням. Наступна сходинка – супутні хвороби (в т. ч. ракові пухлини). У професійному медичному закладі (віртуальна адреса: http://лікування-наркоманії.com/lechenie-nakomanii/) дізнаються про «стаж» залежного і підберуть найліпшу програму очищення.

 

Крок другий: психологічне переорієнтування

 

До вживання наркотиків людину найчастіше штовхають певні психологічні проблеми, які потрібно вирішити. Крім того, людина стає залежною від постійної «дози задоволення».

 

Психотерапевти в комфортних умовах м’яко переорієнтовують людину, іде співпраця у напрямку розробки нових цілей життя, інших способів боротьби з повсякденним навантаженням та стресами, аніж втеча у наркотичний туман.

 

Знати, що ти не один – потужна терапія, тому в центрі працюють кабінети групової психологічної допомоги, де хворі виступають терапевтами одне для одного.

 

Крок третій: реабілітація

 

Програма реабілітації Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, яка використовується у Наркологічному центрі, відома у всьому світі. Вона допомогла багатьом повернутися до нормального життя, закінчити ВНЗ, знайшли роботу, побудувати сім’ї.

 

Проблема в тому, що за дверима лікувального закладу на людину очікує її звичне оточення і спокуси. Без міцного стрижня вона не зможе їм протидіяти. Тренування волі, впевненості в собі, величезного бажання жити здоровим життям – саме цим займаються спеціалісти Наркологічного центру (подробиці можна дізнатися на http://лікування-наркоманії.com/lechenie-nakomanii/).

 

Пацієнти закладу стають активними учасниками процесу, допомагаючи одне одному. Лікування триває, допоки людина не навчиться говорити наркотикам тверде: «Ні!»
Дуже важлива для одужання і підтримка рідних.