Ви бажаєте влаштувати дружню вечірку, але часу на підготовку немає? На щастя, вам тепер не потрібно стояти біля плити – усі страви можна замовити в спеціалізованих компаніях. Наприклад, однією з таких є «Гама». Вона забезпечить вас найпопулярнішою їжею, яка обов'язково присутня на всіх вечірках або корпоративах. Так, в якості закуски ви можете придбати тут Багет з шинкою оптом – це універсальний варіант для будь-якого застілля.

Однак одними бутербродами не обійтися. Щоб гарантовано нагодувати гостей, варто також купити піцу оптом – цій італійській страві раді завжди. Чи виробляє піцу компанія «Гама»? Так, в її каталогах ви можете знайти кілька варіантів цього популярного страви. Найкраще замовити відразу кілька видів піци. Справа в тому, що у цих коржів дуже різна начинка, і щоб догодити всім гостям, краще перестрахуватися.

З чим подавати бутерброди і піцу? В принципі, доповненням до них може виступати практично будь-яка їжа. Можна використовувати салати або придумати основне блюдо, яке підкреслить тематичність вечірки. Але якщо ви не хочете обтяжувати себе приготуванням, то просто замовте до бутербродами і піці напої і стіл можна вважати накритим.

Чи є якісь обмеження щодо напоїв? Практично немає. До бутербродів і піці добре підходять будь-які неалкогольні напої – чай, кава, соки, коктейлі, компоти. Можна використовувати і газовану воду. Спиртні напої теж допустимі. Це можуть бути пиво, вино, слабоалкогольні напої на кшталт джин-тоніка і т.д. від міцного алкоголю краще відмовитися, так само як від складних і дорогих коктейлів, лікерів. До них потрібна інша закуска.

А з якими напоями допустимо подавати гамбургер оптом київ? Правила ті ж – уникайте міцних напоїв типу горілки і віскі. Решта ж варіанти цілком можуть бути використані для підготовки застілля.

До речі, вам не обов'язково обмежувати гостей традиційними бутербродами і бургерами. Вони, звичайно, апетитні, але вже точно не можуть здивувати. Але що тоді запропонувати незвичайного? Замовте до вечірки паніні. Це італійський варіант бутерброда. Він дуже нагадує сендвіч - паніні завжди накривають другим шматочком хліба.

Чи готують італійські бутерброди в «Гама»? Так, кухарі компанії завжди можуть запропонувати клієнтам таку їжу. Тут дотримуються оригінальної рецептури, так що ви можете бути впевнені в якості та апетитно паніні. Вони цілком виправдють ваші сподівання.