Повне окостеніння скелета стопи настає до 16-18 років. Тому до цього віку особливо важливо підбирати якісну і комфортне взуття за розміром, щоб запобігти розвиток процесу деформації. Купівля на виріст може завдати непоправної шкоди здоров'ю і викликати швидку стомлюваність малюка під час прогулянок. Крім того, краще обирати продукцію авторитетного виробника, який відповідає за якість використовуваних матеріалом своєю репутацією. Наприклад, багато позитивних відгуків зібрав бренд Ecco, виробник пропонує як дитяче, так і доросле взуття. На https://ecco.com.ua/catalog/dityache-vzuttya/ ви можете взути всю родину якісним та комфортним взуттям.

Існують основні критерії вибору взуття для дітей. Експерти радять орієнтуватися при покупці на три основних моменти:

Правильний вибір розміру. Визначити відповідні параметри можна за допомогою аркуша паперу і ручки. Одягніть на ногу дитини носок по сезону і поставте її на лист, потім обведіть ступню олівцем. З допомогою лінійки визначте відстань від кінчика великого пальця до кінця п'яточки, порівняйте отримані дані з розмірною сіткою виробника. Запас може складати 0,5-0,7 см, які необхідні для забезпечення комфортного рівня стопи.

Матеріали. Обов'язково купувати взуття з натуральної сировини, яка забезпечить нормальну терморегуляцію. Наприклад, це може бути шкіра, замш або трикотажна тканина.

Особливості конструкції. Дитяче взуття обов'язково повинна бути з невеликим каблуком, жорстким задником і супінатором. Саме ці елементи забезпечать зручне стабільне положення ноги, знижуючи ризик травматизму при ходьбі.

На сьогоднішній день якісне взуття можна навіть для самого скромного бюджету підібрати в інтернеті. Для цього достатньо ознайомитися з ціновими категоріями від різних виробників в декількох магазинах і підібрати доступний для сім'ї варіант. Таким чином, використовуючи наведені поради, можна підібрати підходящий варіант взуття для малюка і зберегти його здоров'я в порядку. У каталозі Ecco користувачам необхідно лише вказати тип взуття, розмір, колір, і нажати кнопку пошуку. Вже через кілька секунд на екрані з’являться потрібні моделі. До кожної пари додається опис матеріалу, вартість, якщо виникли питання, ставте їх менеджеру. Покваптеся вже зараз, адже на взуття Ecco діють вигідні пропозиції, що допомагають заощадити. При цьому ваш малюк отримує найякісніше та найзручніше взуття.