Стильно, красиво і модно одягненим хочеться бути кожному з нас. Цілі нові колекції чоловічого і жіночого одягу запускаються модними іменитими дизайнерами кожен черговий сезон. Але як же бути, якщо в будь-який сезон дуже хочеться бути модним і невідпорним, залучаючи погляди перехожих до себе, будь то літо чи зима весна або осінь. Природно, відправлятися в магазин модного одягу shoplife у Києві на шоппіг. Але щоб з вибором обновки здесь не промахнутися, необхідно бути в курсі основних одежних трендів сезону «2017».

Сукні, розшиті рясно воланами, оборками і мереживними напівпрозорими рюшами будуть залишатися традиційно в моді в році, що наступив. Ну що може з жіночністю сукні посперечатися, прикрашеної невагомим, найтоншим, прозорим мереживом? Свій гардероб варто також урізноманітнити парочкою модних суконь в манері бароко. Як і раніше в тренді одяг зі всюдисущою смужкою і оборками. Головним модним трендом року 2017, по-видимому, судилося стати цій смужці. Практично на всіх колекціях жіночого та чоловічого одягу, що були представлені на минулих в 2016 - 2017 Тижнях моди, вона була присутня.

Практично всі туфлі і сумки, костюми і блузи, сукні та штани виявилися розлініяними різнокольоровими смужками, привертаючи увагу оточуючих до себе і мають розмаїття яскравих фарб. Тому що завгодно можете купувати, але за однієї умови, щоб прикрашений цей елемент гардеробу був смужкою, якщо вам хочеться гардероб урізноманітнити модною річчю по-справжньому. А як з іншими речами буде поєднуватися в новому сезоні «смугастий» одяг? Так званий геометричний принт (у вигляді трикутників, кіл, ромбів, квадратів і всіляких поєднань геометричних елементів, які перераховані вище) можна визнати в одязі в якості чергового ультрамодного тренда, який буде нарівні з хвилями і смужками не менше популярний цього літа і навесні.