Цілком ймовірно, що суспільство незабаром повністю перейде на світлодіодне освітлення, а якщо Ви вирішили зробити це прямо зараз, не чекаючи, поки це стане загальною тенденцією, то Вам буде корисна ця стаття. Отже, поїхали.

В першу чергу, що потрібно знати, починаючи монтаж світлодіодного освітлення, це основні параметри кімнати, куди ми будемо встановлювати наше обладнання. В облік йдуть не тільки фізичні характеристики, а-ля периметр і т.п., але і призначення кімнати. Крім того, варто брати до уваги і особливості інтер'єру, адже цілком імовірно, що Вам знадобиться багатобарвна стрічка.

Що краще вибрати для створення освітлення?

Яке обладнання може стати в нагоді, при створенні світлодіодного освітлення? В першу чергу, необхідно придбати світлодіодні точкові світильники і світлодіодну стрічку. Світильники будуть виступати в якості основного джерела світла, а світлодіодну стрічку Ви зможете пустити, в якості додаткового підсвічування.

світлодіодне освітлення

Крім того, будуть потрібні блоки живлення, так як звичайну світлодіодну стрічку категорично не можна підключати безпосередньо до струму 220V. Щоб розрахувати потужність для блоку живлення, необхідно помножити довжину Вашої світлодіодної стрічки на її вольтаж. Тобто, кожен метр стрічки має свою потужність, що вказана безпосередньо на ній, або ж в супроводжуючих стрічку документах. Помноживши кількість метрів на показник потужності, ми отримаємо той вольтаж, який нам буде потрібно від блоку живлення.

І профіль. Тут важливо розуміти, що звичайний будівельний профіль нам не допоможе. Навпаки, може посприяти тому, що вся наша конструкція згорить на самих ранніх етапах використання. На ринку освітлювального обладнання існують спеціальні світлодіодні профілі, що є дещо міцнішими, і краще відводять тепло, що перешкоджає псуванню світлодіодів. Крім того, їх можна доповнити спеціальної лінзою, що дозволить і розсіювати світло, і захистити стрічку в тому випадку, коли Ви використовуєте не герметичні моделі.

Якщо все це є, то Ви можете сміливо починати установку. Зробити її досить просто. Потрібно створити каркас з профілю, і встановити в нього стрічку. Після чого, стрічку підключають до блоку живлення, щоб вона почала працювати. І все. Підсвічування готове.

А щодо світлодіодних світильників, то все ще простіше, адже каркас зводити не треба. Достатньо лише їх вмонтувати в стелю, як і аналогічні освітлювальні прилади.