Обрізний педикюр не завжди можливий за станом здоров'я: серцеві і судинні захворювання, підвищений рівень цукру в крові заважають виконанню цієї процедури. Коли ніжки «запущені», доводиться за один сеанс видаляти мозолі, натоптиші, що викликають біль. Через мікроскопічні пошкодження шкіри можуть потрапити бактерії, які викличуть у подальшому запальний процес. А через пару тижнів знову знадобиться звертатися за допомогою до фахівця. Педикюр класичний обрізний має відмінну альтернативу: кислотний варіант догляду за шкірою стоп.

Сутність і переваги

Кислотний педикюр має на меті використання кремів, що складаються з натуральних кислот, наявних у фруктах і овочах. Найбільш активним компонентом складів вважається гліколева кислота. Вона здатна добиратися до клітин, попутно розм'якшуючи ущільнення, ороговілі шари і активізуючи регенерацію.

1. Відсутність механічної обробки шкіри в порівнянні з обрізним педикюром виключає появу тріщин і порізів.

2. У складі є пом'якшувальні компоненти, що роблять процедуру натурального пілінгу безболісною.

3. Не потрібно розпарювати ноги, що економить час виконання процедури.

4. Підходить як для загрубілі, так і для ніжної шкіри. Подібним методом виконується педикюр чоловічий, педикюр для вагітних.

5. Застосовується в будь-якому віці, починаючи з 16-ти років.

6. Протипоказань до використання кислотного препарату всього три:

- Мозолі;

- Дерматологічні захворювання на стопах ніг;

- Несприйнятливість організму до окремих компонентів обробного складу.

Особливості

Майстер, який працює з вибраними складами, знає їх особливості і тривалість витримування. Тим, хто самостійно пробує кислотний педикюр в домашніх умовах, слід дотримуватися інструкції.
Короткочасне розпарювання протягом 5-ти хвилин підготує клітини шкіри до майбутнього взаємодії з активними компонентами крему.
Крем (в деяких випадках пропонуються компоненти, за допомогою яких готується відлущуючий розчин) наноситься тільки на проблемні зони, а не на всю стопу. Потім оброблена поверхня закривається харчовою плівкою або широким пластиром, щоб посилити дію препарату. Суть полягає в наступному: позбавлені доступу до кисню клітини починають «відштовхувати» відпрацьовані шари шкіри, щоб відкрити канал для дихання молодих клітин.
Через 10-15 хвилин склад забирається і виконується обробка проблемних ділянок підошов педікюрний інструмент.
Дезінфекція стоп антисептиком проводиться до і після нанесення крему.

Компанія Pilochka пропонує послугу «педикюр в Києві на дому у клієнта». Від вас залежить час і місце для проведення процедури, а від нас знадобиться пунктуальність і професіоналізм!