З давніх – давен людство намагалось зробити своє житло кращим та надійним. По сьогоднішній день житло є нашою фортецею. А щоб життя в ньому було комфортним, затишним та безпечним, ми вигадуємо різноманітні стилі інтер’єру. Будь-який інтер’єр завжди оздоблюється меблями.

Дуже актуальним залишається питання в обранні надійного постачальника подібної продукції. Меблева компанія «Софас» саме те, що Вам необхідно. Лише одна компанія здатна запропонувати меблі для всього Вашого будинку, будь-то ванна кімната, вітальня, спальня чи кухня. Тут надано великий асортимент надійної вітчизняної продукції.  

Якщо комусь здається, що вітчизняні меблі не можуть бути якісними, то це є великою помилкою. На меблевому ринку ми знаходимось доволі тривалий час, а неякісний виробник не зможе утриматись так довго серед великої кількості конкурентів. Окрім цього, з нами співпрацюють такі країни, як Білорусь, Казахстан, Молдова, Австрія та багато інших, що знов таки є доказом нашої надійності.

В виготовленні своїх меблів ми використовуємо лише якісний матеріал. Використовуючи останні технічні можливості, Ви отримуєте якісні меблі європейської якості. Багата кольорова гамма, доступні ціни, адаптація під вітчизняного споживача, можливість індивідуальних розробок та багато іншого – це те, на що спрямована наша діяльність.

Під час виготовлення меблів для ванних кімнат, ми враховуємо той момент, що в цих кімнатах високий рівень вологості. Тому, завдяки спеціальним засобам, ми робимо подібну продукцію надійною та такою, що зможе тривалий час радувати своїх господарів.

Меблі для вітальні Ви можете придбати як в наборі, так і окремими модулями. Для їх виготовлення використовуються лише екологічні та надійні матеріали.

Компанія «Софас» пропонує великий вибір спальних гарнітурів, до складу яких входять ліжко, шафа та комод. Ці меблі представленні в великій кольоровій гаммі та фактурі. А за допомогою нашого дизайнера Ви зможете внести зміни в будь-який меблевий комплект.

Меблі для кухні витримують великі навантаження, тому ми надаємо великого значення міцності кріплень полиць та дверцят, надійності кріплень до стін, міцності опор, зносостійкості матеріалів. З нашими кухнями Ви будете максимально вигідно використовувати кожен сантиметр.

Під час придбання корпусної меблі від постачальника, Ви економите сімейний бюджет, оскільки відсутня накрутка посередників. Працюючи лише з однією компанією у Вас є можливість придбати меблі абсолютно для будь-якої кімнати.