Сьогодні до упаковки продуктів харчування висуваються особливі вимоги. Тому тара має відповідати всім необхідним нормам, які регламентовані для торгівлі цією категорією товарів. Де взяти такі коробки?

Безпечно перевезти до місця реалізації та красиво презентувати продукцію покупцям вам допоможуть лотки та ящики з гофрокартону https://www.galpak.net/kartonni-korobki/lotki-ta-yashiki/ від «Галерея Пак».

Види тари для торгівлі продуктами харчування

В залежності від категорії товарів, лотки та ящики для продуктів поділяються на такі види:

Кондитерський лоток

Одним із найпоширеніших представників цієї категорії виробів є лоток «телевізор». Прозвали його так через наявність прозорого «екрана» зі стрейч-плівки чи пластику. Основна перевага такого ящика — можливість демонстрації кондитерських та хлібобулочних виробів покупцям без вилучення їх із упаковки.

Овочеві лотки

Назва таких ящиків говорить сама за себе. Призначаються вони для транспортування та реалізації овочів. Картонні лотки для коренеплодів мають високу міцність, надійно захищають вміст від механічних пошкоджень, забезпечують циркуляцію повітря та дають можливість наочно презентувати товар покупцям. Завдяки всім цим якостям, овочеві лотки цілком заслужено мають попит серед продавців даної категорії товарів.

Лотки для м'яса

Основними перевагами такої гофротари є їхня здатність витримувати велику вагу, стійкість до низьких температур та вологи, а також забезпечення надійного захисту вмісту від бруду, пилу та механічних пошкоджень. Для зручності проведення вантажно-розвантажувальних робіт та перенесення з місця на місце, на торцях упаковки пробиті ручки. Даний вид гофротари користується підвищеним попитом серед фермерів та реалізаторів м'яса птиці та копитних тварин.

Загальні переваги картонних лотків та ящиків

До загальних переваг такої гофротари відносять наступні її особливості:

  • невелика вага, завдяки чому можна добре заощадити на логістичних операціях та суттєво спростити навантаження-розвантаження продукції;

  • екологічність. У якості матеріалу для виготовлення гофротари використовується целюлоза, добута з деревини. Саме тому картонна упаковка розкладається у природних умовах менш ніж за 1 рік. Але зазвичай до цього справа не доходить, оскільки пошкоджену тару охоче приймають для переробки. Це дозволяє не тільки безпечно позбутися непотрібного виробу, але й навіть трохи на цьому заробити;

  • можливість нанесення друку. При замовленні картонної продукції ви можете домовитися з виробником про те, щоб він наніс логотип вашої компанії або рекламний слоган на поверхню скриньки. Такий маркетинговий хід дозволить вам ненав'язливо рекламувати свою компанію на ринку;

  • доступна вартість. У більшості випадків гофроупаковка виготовляється з вторинної сировини, що суттєво знижує її вартість для кінцевого споживача.

 

Як бачите, лотки та ящики з гофрокартону — це не тільки безпечне, надійне та міцне пакування для продуктів харчування, але й потужний маркетинговий інструмент, який допоможе вам підвищити впізнаваність бренду на українському чи навіть світовому ринку.