Останніми роками все частіше можна зустріти таку послугу, як перетяжка меблів https://constant.kiev.ua/uk/posluhy/peretiazhka-mebliv. Це доволі вигідний та зручний спосіб оновити меблі, вдихнути в них «друге життя». І такою послугою дійсно варто скористатися, адже вона має цілу низку переваг.

До переваг даного рішення, перш за все, відносять:

·       Значна економія коштів;

·       Можливість не прощатись зі звичним меблевим предметом;

·       Економія часу – адже не доведеться шукати та купувати меблі, підбирати їх під інтер’єр приміщення;

·       Можливість недорого модернізувати меблевий предмет, зробити його більш комфортним та зручним.

Що ж таке – перетяжка меблів? Це процес, який передбачає заміну старої оббивки на нову. Тобто, стара, зношена оббивка демонтується, а замість неї встановлюється нова. Таким чином, якщо предмет зношений, має сліди експлуатації, сильні забруднення та плями, які неможливо видалити, то його просто оновлюють за допомогою перетяжки.

Звісно, це можливо лише за умови збереження каркасом своєї міцності. І це чудова новина, адже часто трапляється так, що каркас залишається цілим, без будь-яких дефектів, а проблема – саме в оббивці. Немає сенсу витрачатись на нові м’які меблі, які сьогодні коштують досить дорого.

Для яких меблів підходить перетяжка

Дану послугу можна замовити, як для домашніх меблів, так і для комерційних, що використовуються у ресторанах, готелях, базах відпочинку, офісах тощо. Що ж стосується самих предметів, то найчастіше перетяжку замовляють для:

·       Диванів;

·       Кутових диванів;

·       Крісел;

·       Стільців;

·       Кухонних куточків;

·       Пуфіків.

Для ліжок зазвичай така послуга не потрібна, хіба що, у тих випадках, коли царги та підголівник мають тканинне або шкіряне покриття. Вони теж зношуються, а можуть і отримати певні механічні пошкодження під час експлуатації. Хоча ті ж царги, як правило, не помітно, але все ж таки, при нагоді краще оновити їх.

Як виконати перетяжку

Перетяжка меблів є доволі трудомістким процесом. Складного тут нічого немає, проте існує певний план робіт, які потрібно виконати. Це й розбір меблів, тобто, від’єднання ключових елементів (сидіння, спинки, підлокітників), і демонтаж старої оббивки, і, за необхідністю, видалення наповнювача, і зачищення дерев’яного каркасу від залишків старих матеріалів. І це вважається лише підготовкою.

Далі потрібно підібрати нові матеріали, вирахувати їх необхідну кількість, розміри тощо. А потім – все це купити та розкроїти. Також придбати допоміжні матеріали, в тому числі якісний клей і інструмент нанесення. І лише після цього починається власне перетяжка.

Найбільш правильним рішенням буде звернутись до фахівців. По-перше, вони точно знають, як і що треба робити, аби отримати очікуваний результат. По-друге, в них вже є весь потрібний інструмент та обладнання, яке дозволяє спростити процес. По-третє, немає ризику помилки та, відповідно, марних витрат матеріалів, тканини або шкіри, мінімізується і ризик пошкодження каркасу.