Сніг, мороз, наближення зими — то, здавалося б, аж ніяк не час думати про сонцезахисні окуляри. Втім переконання багатьох в тому, що окуляри від сонця — це суто літній аксесуар, насправді є лише популярним міфом. Навіть зимою, навіть в мінусову температуру, сонце випромінює ультрафіолет, а отже є потреба в захисті очей.   Сонячний ультрафіолет є одним із найбільш негативних зовнішніх факторів, що впливають на очі.

Крім того, зима — це сніг і часто сильний вітер. Пориви вітру, при прямому потраплянні на поверхню ока, можуть викликати сухість та сильне подразнення. А в хуртовину, сніг летить прямо в очі, що псує видимість та робить пересування по вулиці в таку погоду майже неможливим. В таких ситуація окуляри теж стануть у нагоді для захисту очей.

Пропонуємо коротку добірку оригінальних окулярів від світових брендів, котрі можна вибирати на зиму. 

Ray-ban

Про сонцезахисні окуляри Ray-ban знають, чи бодай раз чули усі, навіть ті, хто не цікавиться ні модою, ні оптикою. Це культових бренд, що першим в світі популяризував серед широкого загалу сонцезахисні окуляри як аксесуар. Першою моделлю окулярів, що її виробив Ray-ban, були легендарні авіатори. Попри те, що окуляри-авіатори вперше з'явилися ще в далеких 1930-х роки, вони досі залишаються неймовірно популярними.

Асортимент окулярів Ray-Ban в сучасних магазинах оптики тішить розмаїттям вибору. Різні стилі, форми, кольори, дизайни — кожен зможе віднайти щось особливе для себе. Також приємно те, що цей бренд пропонує бездоганну якість за порівняно оптимальною ціною.

Guess

Цей бренд пропонує досить прості, вишукані та стильні вироби. На окуляри Guess варто звернути увагу прихильникам класики та якісних аксесуарів без зайвих деталей. Втім асортимент не обмежується моделями стриманого дизайну, адже є й окуляри сміливого, екстравагантного стилю. Щодо оптичних характеристик окулярів Guess, то тут теж все на рівні — гарантується захист очей від ультрафіолету найвищого рівня.

Oakley 

Якщо ви займається спортом, а конкретно зимніми видами спорту, то окуляри Oakley однозначно для вас. Цей бренд виробляє захисні аксесуари для очей, що вирізняються ергономічною конструкцію та практичним дизайном. Вони призначені для спортивних активностей різного виду: велоспорт, сноуборд, лижі та інші. Окрім окулярів для спорту Oakley виробляють і звичайні моделі для повсякденного носіння. Всі окуляри бренду вироблені з високоякісних і довговічних матеріалів, а рівень їх захисту від ультрафіолету — найвищий.

Dior

Назву цього бренду точно знають ті, хто хоча б поверхнево цікавиться світом моди. Є одяг dior, є парфюмерія та косметика dior, є також і окуляри dior. Всі фірмові моделі окулярів виготовлені в найкращих традиціях модного дому: вишукані форми, цікаві колірні рішення, оригінальні авторські ідеї, що втіленні в дизайні виробів і бездоганна якість. Особливу увагу варто приділити саме жіночим окулам від Dior, адже вони представлені в більшому асортименті і тішать око красою та багатоманіттям вибору. Сонцезахисні окуляри Dior дуже вдало захистить очі й стильно доповнить зимовий гардероб.

Carrera

Завершуємо добірку окулярами від італійського бренду Carrera. Вироби цього бренду — то є все і відразу. Досконала конструкція, продумана до найменших гвинтиків, новітнє бачення класичних форм, ідеальний захист очей, зручність у носінні та завжди влучний дизайн моделей. Сонцезахисні окуляри Carrera чудово підійдуть тим, хто передусім цінує комфорт, але й бажає виглядати стильно. Крім того, вони чудово підходять для носіння у прохолоді пори року.

Пам'ятайте, що про захист очей необхідно дбати повсякчас: і влітку, і восени, і взимку. Купуйте оптику лише в сертифікованих магазинах, де представлені оригінальні та якісні окуляри.