Привіт всім нашим читачам порталу 44.ua, сьогодні ми поговоримо на таку тему як: “Поганий запуск дизеля на холодну” із нашим автоекспертом, який відповість на всі популярні питання та дасть поради щодо запуску дизеля. Тема вибрана не випадково, адже вже на вулиці зима і кожен водій може зіткнутися з подібними проблемами.

Розкажіть про себе, яке хобі маєте, де працюєте? 

Мене звати Іван Матієшин, працюю автомеханіком на СТО вже більше 20 років. Моя основна спеціалізація це проведення діагностики, виявлення проблем у автомобілях та механіка.

 Живу в Москві, отримав знання в автомобільно-дорожньому вузі Росії МАДІ, факультет конструкторсько-механічний. Моє хоббі це автомобілі захоплююся ними майже з дитинства. Одразу після навчання почав свою професійну кар’єру, тепер ділюся своїми навичками як експерт на сайті etlib.ru.

 

Як ви вирішили, що хочете бути експертом?

Особливо нічого не вирішував це якось вийшло мимоволі. Спочатку в інтернеті дуже багато коментував публікацій на різних авто форумах, а тоді вже коли люди почали в зворотному зв’язку задавати питання, то я і зрозумів, що мої поради є цінними для водіїв.

Причини чому дизель може погано заводитися на холодну

Звісно, що причин може бути досить багато, адже взимку особливо складно запускати дизельні агрегати. Щодо основних, то це може бути: низька компресія в циліндрах, або ж відбулося замерзання паливних магістралей та і самого палива, загусло моторне масло, розрядився АКБ, несправні свічки розжарення, почало накопичуватися повітря в паливній системі, вийшов з ладу ТНВД та форсунки.

Що робити, якщо замерзло паливо?

Це одна з найпоширеніших проблем серед водіїв, особливо після нічної стоянки. Зазвичай вночі зимове дизельне паливо може замерзнути перетворившись на парафінізований гель, який може забити паливний фільтр. В такому випадку я би рекомендував замінити фільтр перед початком зими.

Яким чином присадки можуть впливати на паливо?

Хотів би додати до теми замерзання палива, що можливий варіант вирішення цього питання це підігрів паливної системи паяльною лампою також можна додати присадку-антигель. Якщо і це не допомогло, то можливо потрібно буде промити паливну дизельну апаратуру.

Якщо загусла моторна олія, то що в такому випадку потрібно робити?

Спочатку перевірте щуп та проведіть оцінку стану олії. Моторна олія може загуснути лише в тому випадку, якщо не підходить коефіцієнт в'язкості для зимового періоду. Тобто після перевірки олія повинна текти по щупу, якщо цього не відбувається, то замініть її.

Розряджений АКБ або заклинив стартер, які подальші дії?

Якщо ваш АКБ вже досить старый або просто знизився рівень заряду після нічної стоянки, то логічно що виникнуть проблеми із запуском. В такому випадку колінвал не буде працювати зі звичною своєю частотою для створення тиску, як результат свічки розжарювання теж не будуть прогріті, тому стартеру буде важко крутити колінвал і звичайно двигун не запуститься. Ражду замінити АКБ.

Якщо проблема в свічках розжарювання, то як бути в такій ситуації?

Свічки розжарювання полегшують запуск дизельного двигуна, якщо говорити простіше, то вони підігрівають солярку в циліндрах. Якщо свічки вийшли з ладу, то це досить складно виявити, бо при несправності 1 або більше свічок двигун все одно буде запускатися, але значно важче. Термін придатності неякісних свічок може закінчитися протягом одного сезону, тому раджу за цим пильно слідкувати, а саме викрутіть їх та проведіть заміри опору. 

Порада від експерта

Якщо до паливного баку потрапила вода за рахунок конденсату, який може утворюватися на стінках внаслідок низької якості палива, то по-перше необхідно змінити паливо, а по-друге заливати бак до повного. В зимовий період бак повинен бути максимально заповненим.

Я завжди на зв'язку, тому чекаю на ваші питання, мені сюди.