Компанія Екта Сервіс існує на українському ринку страхування та ремонту техніки вже понад 10 років. Головною місією компанії є розвиток усвідомленого страхування та відповідального споживання речей в Україні. Спеціалісти компанії піклуються про те, щоб пристрої їх клієнтів служили їм багато років. За час своєї успішної роботи компанія сформувала ряд конкурентних переваг, які допомагають їй реалізовувати свою місію.

Перевага 1. Власний сервісний центр.

З самого початку існування Екта Сервіс має власний сервісний центр. Це головна перевага компанії, адже більшість компаній-конкурентів, які пропонують послуги додаткового страхування, не мають власних сервісів, а користуються послугами посередників. 

Тільки уявіть: при поломці пристрою спершу вам потрібно звернутись у страхову компанію, яка має направити вас в сервісний центр. Далі ви домовляєтесь з ними про транспортування техніки. Не завжди є можливість доставити туди товар поштою, і не завжди ця процедура буде безкоштовною. Потім вам потрібно самостійно оплатити ремонт пристрою, зберегти чеки й чекати на компенсацію від страхової протягом 14 днів. 

Компанія Екта Сервіс працює без посередників, бо вважає, що це незручно для їх клієнтів. 

З додатковою страховкою від Екта Сервіс ви повинні всього лише зареєструвати звернення, безкоштовно відправити їм зламаний пристрій поштою і протягом двох тижнів так само безкоштовно отримати вже відремонтовану техніку.

Екта Сервіс гарантує якість ремонту, тому що компанія впевнена у своїх майстрах, адже сама їх обирає. 

Перевага 2. Лише оригінальні та сертифіковані запчастини.   

Під час ремонту техніки компанія використовує лише оригінальні запчастини або ж ті, що мають сертифікат якості. Компанія зазначає, що працює на совість, тому пропонує своїм клієнтам тільки найкраще і у жодному разі не використовує під час ремонту запчастини низької якості.

Перевага 3. Гарантія на ремонт до 6 місяців.

Компанія впевнена у своїх працівниках та запчастинах, але все ж розуміє, що це техніка, і трапитись може будь-що, особливо під час транспортування. Тому вона гарантує повторний безкоштовний ремонт вашого пристрою протягом 6 місяців після повернення вам товару, якщо та ж сама несправність з’явиться у вас знову. 

Звісно, бувають поломки, які від них не залежать, і на які компанія не може надати гарантію. Але це швидше виняток, ніж закономірність.

Перевага 4. Безкоштовна відправка та доставка техніки поштою.

За словами представників компанії, вони дуже хотіли, щоб транспортування товару в сервісний центр було для клієнтів максимально зручним. Тому вони попіклувались про те, щоб кожен клієнт міг безкоштовно відправити їм свою зламану техніку “Новою Поштою” або “Justin”, як йому зручно, а після ремонту так само безкоштовно отримати її назад.

Перевага 5. Якщо ремонт техніки неможливий, ми 100% повернемо кошти.

Якщо компанія Екта сервіс не зможе відремонтувати ваш девайс, вона поверне кошти, які ви витратили на оформлення додаткової страховки. 

Перевага 6. Зручність користування нашими послугами.

Компанія турбується про те, щоб їх клієнтам було зручно та приємно користуватись їх послугами. Тому кожного дня вони намагаються покращувати сферу обслуговування своїх клієнтів. 

Представники компанії зазначають, що сьогодні всі зусилля вони спрямовують на діджиталізацію компанії, щоб клієнти з будь-якої точки України могли максимально зручно та швидко оформити заявку на ремонт техніки,  прослідкувати за процесом ремонту та у найкоротші терміни отримати полагоджений пристрій назад.

Саме тому компанія вже встигла запустити такі фішки:

  • синхронізацію із застосунком “Дія”, що дозволяє відмовитись від паперових документів під час оформлення заявки;

  • статус ремонту в чат-боті 24/7, щоб мати можливість у будь-який момент поставити питання, швидко отримати на нього відповідь, а також слідкувати за процесом ремонту;

  • SMS-повідомлення про зміну статусу заявки, щоб бути проінформованим про кожен етап ремонту вашої техніки.

У порівнянні з іншими компаніями Екта Сервіс надає дійсно якісні, зручні та надійні послуги. Підтвердженням цього є понад 2 млн клієнтів компанії, більшість яких звертаються до них знову і знову.  

Екта Сервіс запрошує і вас стати клієнтом їх компанії і оцінити рівень надання їх послуг. Для цього вам потрібно оформити додаткову страховку від Екта Сервіс під час покупки будь-якої техніки. Зробити це можна онлайн або ж офлайн у наших магазинах-партнерах (їх перелік можна знайти на офіційному сайті компанії).