У багатьох шукачів роботи сьогодні особливий попит має сфера технологій, яка постійно розвивається і забезпечує широкі можливості для працевлаштування. Варто зазначити, що кращі умови для професійної реалізації IT-шників створені у великих містах. В Україні на першому місці − Київ. Тут безліч вакансій, вищий рівень зарплати й найкращі можливості для навчання.

Гарна освіта – є головною умовою успішної  кар`єри. Часто студенти, випускники вишів і люди, що прагнуть перейти до IT з інших сфер, обирають профільні курси, які надають не тільки вичерпні знання, але й забезпечують необхідною практикою. Найкращими є курси, запропоновані самими IT компаніями, адже навчання в них часто закінчується працевлаштуванням у самих компаніях.


Які курси обрати для вдалого старту?
Дуже важливо обрати правильні курси програмування, які забезпечать не тільки необхідною базою, але й усіма практичними навичками.

Програма курсів має бути викладена на сайті і містити всю необхідну інформацію. Варто звернути увагу на викладачів, їх досвід та спеціалізаю. Також потрібно пошукати відгуки реальних студентів.

Великим плюсом у резюме, який можна продемонструвати майбутньому роботодавцю, будуть виконані під час навчання проекти. Гарні курси забезпечують таку можливість.

Найбільша українська IT компанія Softserve створила власну академію з підготовки досвідчених фахівців, з метою забезпечити себе найкращими кадрами. До 70% випускників стають працівниками компанії.

SoftServe IT Академія пропонує декілька варіантів навчання, зокрема й безкоштовні курси для студентів останніх курсів і випускників профільних вишів. Ця пропозиція актуальна і для людей із невеликим досвідом роботи у сфері IT, які прагнуть перейти на вищий рівень. Наявні навчальні програми й для тих, хто хоче змінити кваліфікацію на користь технологічної. Навчання базується на сучасних методах розробки програмного забезпечення.

Базові курси тривають1-2 місяці та розраховані на вивчення основ однієї з мов програмування. Наприклад: Java, C#, Go, Python, Ruby, JavaScript.

Поглиблений курс пропонує навчальні рішення для практиків, що прагнуть вдосконалення і розвитку у певній галузі, і для тих, хто має достатній рівень знань і досвіду, але потребує набуття більш різноманітних практичних навичок.

Окрім цього, освітня програма компанії пропонує онлайн-марафон у вигляді інтенсивного курсу з кодування та стажування, що триває два-три місяці. Навчання відбувається під керівництвом досвідчених фахівців. Після закінчення курсу випускники можуть претендувати на Trainee та Junior посади в ІТ компаніях.

Киянам, що мають певні знання, але потребують їх поглиблення і набуття необхідного досвіду, академія сьогодні пропонує кілька напрямків для вдалого розвитку кар`єри.

  • Для охочих розвиватися як Web UI розробник і покращити свої навички кодування є відповідний курс.
    Він підійде тим, хто розуміє принципи ООП, вміє створювати веб-сторінки за допомогою HTML, CSS та JavaScript і знає англійську на рівні Intermediate і вище.
  • Можливість пройти безкоштовне стажування на проекті DOKAZOVI і розпочати кар'єру JAVA ДЕВЕЛОПЕРА є в того, хто має ґрунтовні знання мови Java, знає  SCRUM, Git, серверні технології Java-стеку (Spring/Hibernate), має знання JavaScript, HTML, CSS і володіє англійською на рівні вище середнього. Проект − некомерційний, стажисти долучатимуться до покращення життя невеличкої громади, або цілого міста.
  • Кар`єра Go девелопера
    Якщо в потенційних слухачів курсів наявні базові знання з C, C++, C#, Java, Ruby, Python, JavaScript, Go, і є зацікавленість до розробки аплікацій з допомогою мови Go, вони можуть стажуватися на Go-девелопера.GOLANG − високорозвинена мова, яку доволі легко вивчати, маючи знання основи C/C++ чи Java. Її використовують в розробці програм для мережевих серверів великого масштабу і на великих розподілених системах. Відомі користувачі мови Go: Google, Docker, Facebook, Apple, The New York Times, BBC.

Повний перелік курсів програмування в Києві від IT Академії SoftServe.

Окрім навчальних ресурсів, ІТ Академія SoftServe надає можливість пройти сертифікацію і підтвердити наявний рівень знань.

На офіційному сайті компанії міститься вичерпна інформація про всі пропозиції й перспективи. Варто ознайомитися з ними детальніше, аби зареєструватися і вдало розпочати свій шлях в IT. Навчання в академії Softserve є запорукою подальшої успішної кар`єри.